Keystone logo
National University of Singapore Business School Magister finansów
National University of Singapore Business School

Magister finansów

Singapore, Singapur

16 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Aug 2024

SGD 64 000 *

W kampusie

* Opłaty nie obejmują podatku od towarów i usług (GST) i mogą ulec zmianie wraz z obowiązującą stawką GST.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Nasz program Master of Science in Finance ma na celu przygotowanie niedawnych absolwentów do radzenia sobie z istotnymi zmianami w środowiskach regulacyjnych i instytucjonalnych, z którymi boryka się obecnie sektor finansowy. Nasz program nauczania wykorzystuje samodzielne i empiryczne uczenie się, aby zapewnić ci fundamentalne zrozumienie branży, jednocześnie zaszczepiając w tobie cechy, które pozwolą ci być zaradnym i przedsiębiorczym w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań.

Dlaczego warto wybrać NUS MSc in Finance?

Building Your Foundation, Rewarding Your Future
Sektor finansowy stoi w obliczu istotnych zmian w otoczeniu regulacyjnym i instytucjonalnym, zbliżających się zakłóceń technologicznych oraz zmienności modeli i struktur biznesowych. Nasz program MSc in Finance, uruchomiony w 2018 roku, pomoże ci zbudować i rozwinąć umiejętności analityczne i ramy etyczne, aby stawić czoła wyzwaniom w świecie rzeczywistym. Przez 16 miesięcy będziesz uczyć się od wybitnych wykładowców z uznaną wiedzą specjalistyczną w swoich dziedzinach, a także od utalentowanych rówieśników i kolegów z różnych kultur i środowisk.

Powered by Global Thought Leaders
Z ponad 170 wybitnymi międzynarodowymi wykładowcami z ponad 20 regionów, oferującymi szerokie doświadczenie branżowe i doświadczoną wiedzę biznesową, nasi wykładowcy NUS Business School są zobowiązani do zapewnienia wzbogacającej i stymulującej edukacji biznesowej.

Tętniąca życiem społeczność
Jako student programu MSc in Finance, doświadczenie studenta nie powinno ograniczać się tylko do zajęć w klasie. Oprócz zajęć akademickich będziesz mieć dostęp do niezliczonych zajęć towarzyskich, korporacyjnych i wzbogacających, które są organizowane specjalnie dla Ciebie, abyś mógł spędzić satysfakcjonujący czas tutaj w NUS.

Społeczność absolwentów NUS

Narodowy Uniwersytet Singapuru jest znany na całym świecie z doskonałości akademickiej w zakresie edukacji, badań i usług. Po ukończeniu programu NUS MSc in Finance dołączysz do tętniącej życiem sieci składającej się z ponad 39 000 absolwentów szkół biznesu i 300 000 absolwentów uniwersytetów z różnych środowisk i dyscyplin. Co więcej, będziesz miał zaszczyt rozszerzyć sieć absolwentów NUS MSc in Finance w kwitnącą społeczność.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

Akredytacje

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Magister ekonomii - finanse
  • Odense, Dania
  • Sønderborg, Dania
 • Magister finansów ilościowych
  • Vienna, Austria
 • Master of Science w islamskich finansach i bankowości
  • Englewood, Stany Zjednoczone