Keystone logo
National University of Singapore Business School Magister analityki marketingowej i analiz + CEMS MIM
National University of Singapore Business School

Magister analityki marketingowej i analiz + CEMS MIM

Singapore, Singapur

24 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

SGD 79 000 / per year *

W kampusie

* Opłaty nie obejmują podatku od towarów i usług (GST) i mogą ulec zmianie wraz z obowiązującą stawką GST.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Dlaczego warto wybrać NUS MSc in Marketing Analytics and Insights + CEMS MIM?

Studenci NUS MSc in Marketing Analytics & Insights mogą zapisać się wybierając dodatkowy stopień CEMS Master's in International Management (CEMS MIM).

CEMS to strategiczny globalny sojusz wiodących szkół biznesu, międzynarodowych firm i organizacji pozarządowych. Ten wysoko oceniany, globalny, roczny program MIM przed zdobyciem doświadczenia podkreśla i rozwija kompetencje zarządcze i przywódcze z naciskiem na internacjonalizm i odpowiedzialne przywództwo.

CEMS - Globalny Sojusz w Edukacji Menedżerskiej from CEMS on Vimeo.

Program został sklasyfikowany przez Financial Times wśród najlepszych programów magisterskich z zarządzania na świecie w latach 2005-2015, a ostatnio zajął 13. miejsce w 2019 roku. CEMS Master's in International Management konsekwentnie plasował się w pierwszej dziesiątce rankingu The Economist's Master in Management Ranking w każdym roku, w którym się pojawił. W 2019 roku CEMS zajął 8. miejsce. NUS był pierwszym azjatyckim uniwersytetem, który został pełnoprawnym członkiem akademickim CEMS w 2008 roku. Program ten jest otwarty wyłącznie dla studentów studiów magisterskich szkół członkowskich CEMS i jest powszechnie uznawany za jedną z najlepszych trampolin do międzynarodowej kariery. Międzynarodowa mobilność absolwentów CEMS jest dobrze reprezentowana przez ponad 15 000 absolwentów z co najmniej 100 narodowości, którzy obecnie pracują w ponad 75 krajach. Ponad 45% z nich mieszka i pracuje poza swoim krajem ojczystym.

Podczas roku CEMS MIM będziesz cieszyć się międzynarodowym semestrem wymiany na wiodącym uniwersytecie partnerskim CEMS, ukończysz kursy CEMS w zakresie globalnego zarządzania, weźmiesz udział w projekcie biznesowym i seminariach umiejętności, a także ukończysz międzynarodowy staż. Dzięki CEMS MIM będziesz mógł doświadczyć i dołączyć do kohorty wysokiej klasy, międzynarodowych, wielojęzycznych studentów zapisanych do wiodących szkół biznesu na całym świecie.

Nasz program Master of Science in Marketing Analytics and Insights ma na celu przygotowanie niedawnych absolwentów do zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na analityków danych w różnych branżach w celu rozwiązania kwestii związanych z marketingiem - przewidywania popytu i trendów, zrozumienia preferencji konsumentów i wzorców zachowań, tworzenia nowych koncepcji produktów i rozwijania portfeli produktów, podejmowania decyzji dotyczących cen i promocji oraz formułowania sieci dystrybucji.

Przełomowe innowacje niosą ze sobą poważne wyzwania dla tradycyjnych i istniejących firm, tworząc możliwości rozwoju i ekspansji. Nasz program nauczania jest zakorzeniony w solidnych podstawach teoretycznych i uzupełniony uczeniem się przez doświadczenie, aby płynnie łączyć się z praktykami biznesowymi dla przyszłej gospodarki.

Studia magisterskie NUS w zakresie analityki marketingowej i insightów

Sharpening your Competitive Edge, Market your Potential
Nasz program MSc in Marketing Analytics and Insights w wyjątkowy sposób koncentruje się na szkoleniu przyszłych marketerów z następującymi trzema mocnymi stronami.

Po pierwsze, zdolność do odkrywania i wyrażania konkretnych potrzeb w zakresie analizy danych w celu rozwiązywania problemów marketingowych.

Po drugie, opanowanie najnowocześniejszych narzędzi badawczych, które są niezbędnymi umiejętnościami twardymi, aby sprostać takim potrzebom.

Po trzecie, skuteczna komunikacja spostrzeżeń analitycznych. Trwające od 12 do 15 miesięcy zajęcia prowadzone są przez wybitnych wykładowców z uznanym doświadczeniem w swoich dziedzinach, a także przez utalentowanych kolegów z różnych kultur i środowisk.

Powered by Global Thought Leaders
Z ponad 170 wybitnymi międzynarodowymi wykładowcami z ponad 20 regionów, oferującymi szerokie doświadczenie branżowe i doświadczoną wiedzę biznesową, nasi wykładowcy NUS Business School są zobowiązani do zapewnienia wzbogacającej i stymulującej edukacji biznesowej.

Tętniąca życiem społeczność
Jako student programu MSc in Marketing Analytics and Insights, doświadczenie studenckie nie powinno ograniczać się tylko do zajęć w klasie. Oprócz zajęć akademickich będziesz mieć dostęp do niezliczonych zajęć towarzyskich, korporacyjnych i wzbogacających, które są organizowane specjalnie dla Ciebie, abyś mógł spędzić satysfakcjonujący czas tutaj w NUS.

Społeczność absolwentów NUS

Narodowy Uniwersytet Singapuru jest znany na całym świecie z doskonałości akademickiej w zakresie edukacji, badań i usług. Po ukończeniu NUS MSc in Marketing Analytics and Insights dołączysz do tętniącej życiem sieci składającej się z ponad 38 000 absolwentów szkół biznesu i 300 000 absolwentów uniwersytetów z różnych środowisk i dyscyplin. Ponadto będziesz miał zaszczyt stworzyć sieć absolwentów dla naszej społeczności NUS MSc in Marketing Analytics and Insights.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

Akredytacje

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy