Keystone logo
National Taipei University of Education

National Taipei University of Education

National Taipei University of Education

Wstęp

DLACZEGO NATIONAL TAJPEJ Akademii Wychowania?

  • Topy i nauczycieli w edukacji elementarnej szkolenia: od 1895 roku, National Taipei University of Education jest kolebką szkolenia nauczycieli szkół podstawowych. do
  • Najlepsza międzynarodowa wykładowców i uczonych z zagranicy i na Tajwanie: Ten program zaprasza profesorów od wewnątrz i Narodowy Uniwersytet Tajwan, jak również uznani naukowcy z zagranicznych uniwersytetów.
  • Pionierem w reformie nauczania: powierzone przez Ministerstwo Edukacji na projektach takich jak Cooperative Learning, innowacji w nauczaniu języka angielskiego oraz mobile learning.
  • Praktyka zawodowa: NTUE posiada silnych więzi z ponad 100 szkół w Tajwanie, w tym naszego własnego NTUE Eksperymentalnej Szkoły Podstawowej. Ta silna przynależność zapewnia kluczową hands-on możliwości nauczania praktyka.
  • Najlepsze Usługi: state-of-the art interaktywne pomieszczenia, etui na bazie pomieszczenia dydaktyczne i odnowione akademiki, a wszystko to w samym sercu stolicy Tajpej.

Centralnie położony w Taipei

Nasz kampus znajduje się w centrum stolicy Tajwanu. Jest w bliskiej odległości od stacji metra i wszystkich głównych udogodnień. Znajdująca się na terenie kampusu chińsko-Learning Center (otrzymał tysiące studentów w ciągu ostatnich 5 lat) oferuje szereg kursów i zasobów dla non-native studentów, aby poprawić swoje umiejętności językowe. W sumie, jesteśmy jednym z najlepszych miejsc studyjnych dla zagranicznych studentów realizujących stopni na Tajwanie.

Natue
Natue

Lokalizacje

  • Taipei

    No. 134, Sec. 2, Heping E. Rd., Da-an District, Taipei City 106, Taiwan(R.O.C), , Taipei

    pytania