Keystone logo
National Institute Of Technology

National Institute Of Technology

National Institute Of Technology

Wstęp

Od 2012 roku Numazu Kosen prowadzi spójny 7-letni program edukacyjny, który łączy 5-letni kurs wydziałowy z 2-letnim kursem zaawansowanym, ze szczególnym naciskiem na wczesną edukację inżynierską. Studenci mogą uzyskać stopień naukowy inżyniera, kończąc 5-letni program studiów, a stopień licencjata, kończąc 7-letni program studiów. Oferujemy kształcenie umożliwiające rozwój kompetentnego inżyniera z wystarczającym praktycznym doświadczeniem i teoretycznymi zdolnościami analitycznymi.

Wprowadziliśmy nowy program nauczania od trzeciego roku szkoły, w którym oprócz kierunku studiów, uczniowie wybierają jeden z 3 następujących kierunków: Kurs Inżynierii Środowiska i Systemów Energetycznych, Kurs Zaawansowanej Nauki o Materiałach i Inżynierii lub Kurs Inżynierii Przemysłowej dla Medycyny i instrumenty dobrobytu. Ten program nauczania jest zintegrowany z programem edukacji inżynierskiej o nazwie „Interdyscyplinarny program inżynierii systemów”. Dzięki tym kursom oferujemy edukację, którą można elastycznie dostosować do potrzeb regionalnych, zaawansowania technologii i zmian w strukturze przemysłowej.

Wprowadziliśmy również do naszego systemu aktywne uczenie się, obszerne czytanie w języku angielskim oraz szkolenia z umiejętności komunikacyjnych, aby rozwijać inżynierów, którzy posiadają głęboką wiedzę nie tylko w swojej specjalnej dziedzinie inżynierskiej, ale także w szerokim zakresie kierunków studiów, aby móc podejmować właściwe decyzje z globalnego punktu widzenia.

Od inżynierów oczekuje się oczywiście dobrej etyki i człowieczeństwa. Uczniowie z niższych klas w Numazu Kosen mieszkają w akademikach. Dzięki temu doświadczeniu życia w grupie uczniowie, miejmy nadzieję, nauczą się życzliwości i tego, jak dogadać się z innymi, samodyscypliny oraz funkcjonowania zasad i ról w grupie. Takie doświadczenia mogą pomóc w budowaniu dużej pewności siebie i umiejętności pracy w grupie w przyszłej karierze.

Numazu Kosen jest jedyną instytucją szkolnictwa wyższego we wschodniej prefekturze Shizuoka, która przyczynia się do rozwoju regionalnego przemysłu, tak jak to robi poprzez Fuji Pharma Valley Initiatives (projekt branżowy, rządowy i akademicki) oraz Fuji Medical Engineer Training (F-met).

Lokalizacje

  • Mangalore

    Mangalore, Indie

    pytania