Keystone logo
Nanjing University of Information Science and Technology Inżynieria finansowa
Nanjing University of Information Science and Technology

Inżynieria finansowa

Nanjing, Chiny

Request duration

Język angielski,

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Wyższa Szkoła Zarządzania i Inżynierii (zwana dalej „Szkołą”) powstała w 2017 roku. Początki Szkoły sięgają sierpnia 2006 roku. Szkoła koncentruje się na szkolnictwie wyższym z rynkiem jako przewodnikiem. oraz budowa zespołu dydaktycznego jako gwarancja pogłębienia reformy nauczania, normalizacji zarządzania nauczaniem i ciągłej optymalizacji środowiska edukacyjnego. Szkoła kultywowała liczne innowacyjne, wszechstronne i stosowane talenty dla prowincji Jiangsu, obszaru delty Jangcy i innych miejsc w Chinach.

Nasza szkoła oferuje jeden program studiów doktoranckich w zakresie nauk o zarządzaniu i inżynierii (dyscyplina pierwszego stopnia); jeden program studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie i Inżynieria (dyscyplina pierwszego stopnia); jeden program studiów magisterskich z zakresu inżynierii finansowej; trzy programy studiów licencjackich w zakresie zarządzania informacją i systemu informacyjnego, zarządzania logistyką, inżynierii finansowej. Szkoła ma obecnie 1082 studentów i 45 absolwentów.

Szkoła zbudowała zespół nauczycieli w pełnym i niepełnym wymiarze godzin, kierowany przez Pro. Li Lianshui. Obecnie pracuje w nim 68 nauczycieli stacjonarnych i niestacjonarnych, wśród których jest 28 profesorów nadzwyczajnych i 9 profesorów zwyczajnych oraz 20 wykładowców. Na kierunkach studiów w naszej Uczelni jest 16 opiekunów doktorskich i 24 opiekunów magisterskich. Odsetek lekarzy nauczycieli etatowych wynosi 98% (w tym doktorantów). Wielu nauczycieli naszej Szkoły to eksperci otrzymujący specjalne zasiłki rządowe przyznawane przez Radę Państwa, eksperci w średnim i młodym wieku o wybitnych wkładach w prowincji Jiangsu i wybrani w programach dla najlepszych talentów prowincji Jiangsu, takich jak „Projekt 333” „Blue Project”, „Six Talents Peak” i tak dalej.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Magister zarządzania ryzykiem i inżynierii finansowej
    • South Kensington, Wielka Brytania
  • Inżynieria matematyczna - Inżynieria finansowa
    • Padua, Włochy
  • Master in Financial Engineering
    • 4, Szwecja