Keystone logo
Nakamura Gakuen University

Nakamura Gakuen University

Nakamura Gakuen University

Wstęp

Nakamura Gakuen urodził się w 1954 roku w Fukuoce, politycznym, gospodarczym i kulturalnym centrum Kiusiu, które ma długą historię kontaktów zagranicznych.

Przez ponad pół wieku my w Nakamura Gakuen pracowaliśmy niestrudzenie, aby sprostać ideałom pedagogicznym naszej założycielki, profesor Haru Nakamury i jej szczeremu pragnieniu, aby urzeczywistniły się one w społeczeństwie. Osiągnięcia, których dokonaliśmy przez te lata, nie byłyby możliwe bez życzliwego zrozumienia i wsparcia niezliczonych osób.

Wierzymy, że innowacje technologiczne przyniosą większy postęp, a era, która wpłynie na każdy aspekt naszego codziennego życia, jest tuż za rogiem. Wraz z postępem sztucznej inteligencji wiedza stała się bez granic, co z kolei sprzyja globalizacji i generuje niekończącą się konkurencję i innowacje technologiczne.

W społeczeństwie uczestniczą obecnie ludzie ze wszystkich środowisk, niezależnie od wieku czy płci, a my potrzebujemy szerszego zestawu wiedzy i bardziej elastycznych sposobów myślenia.

Nawet w epoce globalizacji duch dni założenia Nakamury Gakuen pozostaje tak żywy i aktualny jak zawsze. Dziś pracujemy nad stworzeniem angażującego środowiska akademickiego, w którym każdy student może realizować swoje marzenia. Co więcej, staramy się rozwijać zasoby ludzkie, które mogą przyczynić się do przyszłego rozwoju społeczeństwa poprzez dalsze wzmacnianie naszych możliwości edukacyjnych i badawczych, zapewniając maksymalne korzyści naszym uczniom.

Lokalizacje

  • Fukuoka

    Fukuoka, Japonia

    pytania