Keystone logo
Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology

Wstęp

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology to młoda uczelnia zajmująca się kształceniem specjalistów w dziedzinie nauk biologicznych i biotechnologii. Instytucja ma dwojaki cel: po pierwsze, aby zapewnić absolwentom wizję, kreatywność i kompas moralny, aby byli pionierami nowej ery poprzez kultywowanie charakteru i szerokiego uczenia się oraz wpajanie specjalistycznej wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauk biologicznych, a po drugie, przyczynianie się do rozwoju społeczności lokalnych, przemysłu, wymiany międzynarodowej i kultury akademickiej.

Obecnie mamy do czynienia z szeregiem trudnych problemów, które mają wymiar globalny, ale mają osobiste konsekwencje, między innymi zanieczyszczeniem środowiska, bezpieczeństwem żywności, chorobami zachodzącymi w wieku dorosłym, nowymi chorobami zakaźnymi i niedoborami energii. Dziedzina nauk biologicznych, która ma do odegrania kluczową rolę w rozwiązywaniu tych trudnych problemów, powstała z połączenia różnych dyscyplin naukowych. Zachęcam was wszystkich do studiowania podstawowych podejść z różnych dyscyplin, począwszy od nauk humanistycznych, i do rozwijania zdolności akademickich, które pozwolą wam połączyć je w myśli. Jako dział dołożymy wszelkich starań, aby wesprzeć Cię w tym przedsięwzięciu. Mam nadzieję, że przeprowadzisz wyczerpujące badanie godności wszelkiego życia na Ziemi i zrozumiesz, co to znaczy żyć dzisiaj, posługując się językiem i myśleniem naukowym w miarę rozwoju i rozwoju, stając się bio-technikami i badaczami ze szczerością, życzliwością i odwaga dążenia do zrównoważonego społeczeństwa.

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology to mały i kameralny uniwersytet położony pośród cudownego naturalnego piękna regionu Kohoku. Jako studenci zawsze macie możliwość obcowania z wykładowcami. Spotkasz starszych kolegów z klasy, na których możesz polegać, poprzez zajęcia w klubie i laboratorium. Zachęcam cię do przejęcia inicjatywy, aby komunikować się i nawiązywać przyjaźnie zarówno podczas zajęć w klasie, jak i pracy w laboratorium. Pomoże Ci to odkryć, co jest w Tobie wyjątkowego i pozwoli Ci wziąć aktywną rolę jako student uniwersytetu.

Lokalizacje

  • Nagahama

    Nagahama, Japonia

    pytania