Keystone logo
© Muscat University
Muscat University

Muscat University

Muscat University

Wstęp

Zlokalizowany w samym sercu Maskatu, Muscat University został założony w 2016 roku z misją przekształcania jednostek i społeczności poprzez angażowane przez przemysł, oparte na badaniach nauczanie i uczenie się, które jest zarówno rygorystyczne, jak i istotne. Osiągniemy sukces, zapewniając sprzyjające środowisko uczenia się w integracyjnej kulturze globalnego obywatelstwa. Będziemy ułatwiać stypendium, które obejmuje współpracę i zaangażowanie społeczności oraz promuje innowacyjne, przedsiębiorcze i etyczne podejścia we wszystkich naszych działaniach. Programy akademickie są opracowywane z myślą o potrzebach pracodawców XXI wieku i są realizowane na trzech wydziałach: Biznesu i Zarządzania, Inżynierii i Technologii oraz Transportu i Logistyki, wraz z programem Fundacji o zapewnionej jakości.

Wizja

Wzmocnienie pozycji jednostek i społeczności poprzez transformacyjne uczenie się i nauczanie, badania informacyjne i aktywne zaangażowanie przemysłu w Omanie i regionie GCC.

Misja

Uznanie za lidera w zapewnianiu wysokiej jakości edukacji i badań, które są istotne dla społecznych i ekonomicznych priorytetów Omanu i całego regionu.

Podstawowe wartości

 • Doskonałość: dostarczamy cenne doświadczenia, które są istotne dla naszych uczniów.
 • Innowacje: podążamy za nowymi pomysłami i metodami, które owocują dostarczaniem dobrych usług i pozytywnych doświadczeń.
 • Odpowiedzialność: przyjmujemy odpowiedzialność za nasze działania i zachęcamy innych do oceny naszych wyników.
 • Przejrzystość: jesteśmy otwarci i cenimy komunikację godną zaufania.
 • Współpraca: akceptujemy ducha zespołu i zapewniamy przyjazne, wspierające i oparte na współpracy środowisko.
 • Uczciwość: jesteśmy uczciwi i uczciwi we wszystkich naszych relacjach i działaniach.
 • Profesjonalizm: jesteśmy kompetentni i zachowujemy się w oparciu o zasady etyczne.

Funkcje kampusu

Budynków

Muscat UniversityKampus jest wyposażony w najnowocześniejsze centrum zasobów, audytorium na 250 miejsc, prywatne miejsca do nauki i zewnętrzne przestrzenie wspólne, oprócz parkingu na miejscu, kawiarni, restauracji i obiektów bankowych. Kampus jest dogodnie zlokalizowany tuż przy autostradzie Sultan Qaboos i tylko 10 km od międzynarodowego lotniska w Maskacie.

Nasze zaplecze obejmuje w pełni wyposażone laboratoria komputerowe i inżynierii chemicznej oraz sale lekcyjne wyposażone w interaktywne tablice typu smart, zapewniające wysoką jakość nauki i nauczania. Nasz budynek ma szybkie Wi-Fi w całym budynku, a Centrum Zasobów Naukowych zapewnia dostęp do biblioteki, miejsca do dyskusji grupowych i cichej przestrzeni do samodzielnej nauki.

Na czas, kiedy potrzebujesz przerwy od nauki, nasza strefa wspólna dla studentów jest idealną przestrzenią do relaksu z różnorodnymi grami, w tym; stół bilardowy, cymbergaj, tenis stołowy i piłkarzyki.

Na uniwersytecie znajduje się również Centrum Szkoleniowe ds. Edukacji Wykonawczej, którego celem jest zapewnianie profesjonalnych szkoleń na zamówienie dla Omanu i organizacji regionalnych oraz osób prywatnych. W podziemiach Uniwersytetu znajduje się system Smart Park, który umożliwia łatwe parkowanie dla pracowników, studentów i gości.

Kluby studenckie

Dajemy uczniom możliwość angażowania się i uczestniczenia w różnorodnych wzbogacających możliwościach. Znajdź klub studencki odpowiedni dla siebie! Możesz być częścią wielu emocji w MU. Najtrudniejszą częścią jest podjęcie decyzji, co zamierzasz zrobić! Niezależnie od Twoich zainteresowań, prawdopodobnie istnieje grupa, która podziela Twoją pasję w MU. A jeśli nie, rozważ możliwość założenia własnego klubu!

 • Klub Organizatorów Imprez
 • Klub Teatralny
 • Klub Wolontariatu Yusr
 • Klub Fotograficzny
 • Klub Sportowy
 • Klub muzyczny
 • Klub Znajdź siebie
 • Klub medialny

Tutaj możesz poprosić o założenie nowego klubu i zapoznać się z jego przewodnikiem.

Zajęcia studenckie

Muscat University zachęca do podejmowania zajęć pozalekcyjnych, które wykraczają poza ustalony program nauczania, w obszarach obejmujących:

 • Sporty
 • Zaangażowanie społeczności i wydarzenie
 • Zgłaszanie się na ochotnika
 • Zarządzanie projektami
 • Staż i doświadczenie zawodowe
 • Nauka języka
 • Stowarzyszenia i kluby studenckie

Usługi studenckie

Muscat University zapewnia, że uczysz się we wspierającym, opiekuńczym środowisku, a Twoje dobre samopoczucie jest naszym priorytetem numer jeden. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci całościowe doświadczenie studenckie, w tym doradztwo akademickie i osobiste na czas studiów.

Jednostka Wsparcia Studentów

Jednostka Wsparcia Studentów powinna być Twoim pierwszym punktem kontaktowym w przypadku pytań, komentarzy lub wątpliwości. W wielu przypadkach personel będzie w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania. W innych przypadkach personel skieruje Cię do odpowiedniego działu w celu załatwienia sprawy.

Porady dla studentów

Muscat University zapewnia dostęp do usług wsparcia doradczego. Doradcy pomogą Ci znaleźć rozwiązania szeregu problemów i wyzwań osobistych lub związanych z nauką.

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych

Ważnym aspektem usług świadczonych przez Dział Wsparcia Studenckiego jest udzielanie odpowiednich porad i wsparcia studentom z niepełnosprawnością ruchową. Te porady i wsparcie ekspertów pomagają promować sukces i dobre samopoczucie tych grup studentów oraz poprawiają ich doświadczenie uniwersyteckie, tworząc dynamiczne środowisko, które pozwala im realizować swój osobisty, akademicki i zawodowy potencjał.

Uczelnia oferuje kilka usług studentom niepełnosprawnym, w tym specjalny parking i dostępne wejście do kampusu.

Usługi wspierające naukę

Muscat University uczniowie mogą uzyskać pomoc w nauce i porady za pośrednictwem dedykowanego Centrum Zasobów Naukowych (LRC) znajdującego się na drugim piętrze budynku Muscat University . Dostępne są również dedykowane przestrzenie do nauki, takie jak sale dyskusyjne na 2. i 4. piętrze, w których grupy mogą pracować zespołowo.

  Referencje studentów

  Lokalizacje

  • Muscat

   Building 2089 AI Ghubra North, , Muscat

   pytania