Keystone logo
Maritime University of Szczecin Inżynieria Mechaniczna - specjalizacja Budowa i eksploatacja morskich systemów energetycznych
Maritime University of Szczecin

Inżynieria Mechaniczna - specjalizacja Budowa i eksploatacja morskich systemów energetycznych

Szczecin, Polska

3 Semesters

Język angielski

Pełny etat

15 Jul 2024

01 Oct 2024

PLN 13 500 / per year *

W kampusie

* około 3000 euro | czesne dla obywateli UE obniżone o 72%

Wstęp

Absolwent Inżynierii Mechanicznej - specjalizacja Budowa i Eksploatacja Morskich Systemów Energetycznych uzyskuje stopień magistra inżyniera (odpowiadający tytułowi magistra inżyniera). Osoba może pełnić funkcję oficera w wydziale inżynierii statków morskich lub może być zatrudniona w stoczni remontowej oraz w działach utrzymania ruchu przedsiębiorstw takich jak: elektrownie i ciepłownie, papiernie, huty stali, porty, oczyszczalnie ścieków, i przepompownie. Możliwe jest również zatrudnienie w zakładach wytwarzania, przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej, a także w zakładach energetyki odnawialnej, przedsiębiorstwach obsługujących lądowe i morskie farmy wiatrowe, zakładach produkcji urządzeń elektrycznych, elektrowniach oraz elektrociepłowniach, producentach konstrukcji wsporczych, osprzętu, urządzeń i systemów izolacyjnych.

Profil programu ma charakter całkowicie akademicki i ma na celu przygotowanie studentów do kontynuowania studiów lub podjęcia kariery naukowo-dydaktycznej na uniwersytecie. W programie nie są dostępne żadne zawodowe uprawnienia żeglarskie.

Specjalny program dla marynarzy - Jeśli jesteś marynarzem pracującym na morzu, ale nie masz wystarczająco dużo czasu, aby kontynuować regularne studia magisterskie, możesz podjąć nasze studia magisterskie w niepełnym wymiarze godzin na kierunku Inżynieria Mechaniczna. Są dostarczane od poniedziałku do soboty przez 10 kolejnych tygodni, a reszta roku jest bezpłatna, abyś mógł kontynuować karierę. Sprawdź tutaj wysokość czesnego, ponieważ różni się ona od programu stacjonarnego. Dokumenty wymagane na studiach niestacjonarnych na kierunku Inżynieria Mechaniczna są takie same jak na studiach stacjonarnych.

Studia trwają 1,5 roku (3 semestry).

Rekrutacja

Opłata za program

O szkole

pytania