Keystone logo
Masaryk University Faculty of Economics and Administration

Masaryk University Faculty of Economics and Administration

Masaryk University Faculty of Economics and Administration

Wstęp

O nas

Wydział Ekonomii i Administracji powstał w 1991 roku jako pierwszy wydział Uniwersytetu Masaryka powstały po aksamitnej rewolucji. Dziś wydział kształci ekonomicznie prawie trzy tysiące studentów nie tylko w języku czeskim, ale także angielskim i francuskim. Oprócz najwyższej jakości kształcenia, wydział stawia na badania naukowe: w naszych instytutach działają znakomici naukowcy zajmujący się szeroką gamą zagadnień eksperckich. Możesz dowiedzieć się, dokąd zmierza obecnie wydział w Planie strategicznym MES MU.

44756_8366714231_b48ee0bd4d_b.jpg

Wydajność

Nauczanie pierwsza klasa. Pożądani absolwenci. Badania na najwyższym poziomie. Współpraca międzynarodowa. Artykuły eksperckie w czasopismach. Komentarze do wiadomości gospodarczych. Współpraca z kompetentnymi partnerami. Dla naszych kursantów pracujemy na pełnych obrotach.

Efektywność

Jako ekonomiści osiągamy ponadstandardową efektywność w zarządzaniu zasobami. Ponadto wspierają nas partnerzy w organizowaniu praktyk studenckich czy też przekazywaniu darowizn finansowych na imprezy wydziałowe. Ze złej sytuacji potrafimy zrobić wszystko, co najlepsze. Jesteśmy oszczędni, ale nie kosztem jakości kształcenia.

Solidarność

Naszą główną misją jest podnoszenie poziomu edukacji, ale zależy nam również na poprawie jakości życia w regionie czy kulturze. Organizujemy i uczestniczymy w wielu wydarzeniach dla wykładowców i ogółu społeczeństwa. Czujemy się odpowiedzialni zarówno za kadrę, jak i za społeczeństwo.

44758_dsc_0276.jpg

Nagrody i Certyfikaty

Wydział partnerski AIESEC
Wydział Ekonomii i Administracji otrzymał nagrodę Wydziału Partnerskiego 2017 od oddziału AIESEC z siedzibą w Brnie.

akredytacja EAPAA
Wydział posiada akredytację prestiżowego międzynarodowego stowarzyszenia EAPAA dla programu Gospodarka Publiczna i Administracja. Zdaniem Stowarzyszenia, program spełnia międzynarodowe wymagania, które opierają się na programach studiów ukierunkowanych na administrację publiczną.

akredytacja ACCA
Wydział uzyskał prestiżową akredytację ACCA. Studenci mogą uzyskać certyfikat ACA potwierdzający głęboką wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu rachunkowości i finansów specjalistów.

Statystyka

 • 14 000+ odnoszących sukcesy absolwentów od 1994 roku
 • 2 995 studentów studiów stacjonarnych
 • 220 pracowników, w tym 15 profesorów i 28 starszych wykładowców

  Referencje studentów

  Lokalizacje

  • Brno

   Masaryk university Faculty of Economics and Administration Lipová 41a , 602 00, Brno

  pytania