Keystone logo
Maastricht School of Management

Maastricht School of Management

Maastricht School of Management

Wstęp

Czy chcesz być częścią zróżnicowanej sieci? Dołącz do doświadczenia MSM !

Maastricht School of Management ( MSM ) jest częścią Szkoły Biznesu i Ekonomii Uniwersytetu w Maastricht (SBE). SBE należy do wybranej grupy 1% instytucji edukacyjnych na całym świecie posiadających akredytację Triple Crown przyznaną przez międzynarodowe jednostki akredytujące AACSB, EQUIS i AMBA.

MSM oferuje programy MBA, Master in Management i Executive PhD oraz wiele krótszych kursów zawodowych i menedżerskich.

Dzięki 70-letniemu doświadczeniu w globalnej edukacji menedżerskiej firma MSM zbudowała dużą sieć studentów, absolwentów i partnerów na całym świecie.

Studiowanie w jednym z programów zarządzania MSM oznacza, że będziesz dzielić się swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami z wielu krajów, środowisk zawodowych i obszarów zainteresowań. Bycie częścią tak zróżnicowanej społeczności oferuje możliwość znacznego poszerzenia międzynarodowej sieci i uczenia się od innych uczestników poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń.

Przez całe swoje doświadczenie w nauce korzystasz z osobistego podejścia MSM i wysokiego poziomu usług. Nasi oddani wykładowcy i pracownicy są bardzo zaangażowani, aby przyczynić się do Twojego sukcesu akademickiego, zawodowego i osobistego.

MSM absolwenci zajmują najwyższe stanowiska w biznesie, rządzie i środowisku akademickim.

Za pośrednictwem Centrum Ekspertów ds. Gospodarek Wschodzących (ECEE) firma MSM zapewnia zwiększenie wydajności wielu różnym klientom na całym świecie. MSM oferuje również globalne programy niestandardowe, w pełni dostosowane do potrzeb organizacji klienta.

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Maastricht

    Tapijnkazerne 11, 6211 ME, Maastricht

    pytania