Keystone logo
Mykolas Romeris University Master in Financial Management
Mykolas Romeris University

Master in Financial Management

Vilnius, Litwa

1 Years

Język angielski

Pełny etat

26 Jul 2024

01 Sep 2024

EUR 4384 / per year

W kampusie

Wstęp

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o świecie finansów? Chcesz zwiększyć swoje możliwości zawodowe i poznać najnowsze praktyki finansowe? Chcesz osiągnąć sukces w swojej inwestycji?

Jeśli którekolwiek lub wszystkie powyższe odpowiedziały twierdząco, oznacza to, że Twoje poszukiwania tego, co studiować, dobiegły końca. Zdecyduj się na tytuł magistra zarządzania finansami i przenieś swoją edukację uniwersytecką na wyższy poziom.

Studiuj na Litwie, kraju, w którym firmy z branży technologii finansowych skupiają się w celu prowadzenia swojej działalności. Ucz się blisko potencjalnych pracodawców, nie tylko w branży fin-tech, ale także w bardziej tradycyjnych firmach ubezpieczeniowych, bankach, firmach audytorskich i nie tylko. Wśród kierunków studiów kierunek Zarządzanie Finansami jest jednym z najmocniejszych, przygotowującym absolwentów z wiedzą teoretyczną i praktyczną na wysokim poziomie. Podczas studiów finansowych nie tylko zdobędziesz najnowszą wiedzę teoretyczną, ale także rozwiniesz umiejętności praktyczne i kompetencje zawodowe w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej, podatków, finansów państwa i gmin, zarządzania finansami przedsiębiorstw i osób fizycznych, zarządzania finansami projektów, zarządzania ryzykiem, kontroli finansowej i audyt.

Kontynuuj studia w języku angielskim i zyskaj wiedzę z zakresu zarządzania finansami międzynarodowymi. Aby w pełni wykorzystać ten kurs, wymagana będzie znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Ucz się od wybitnych profesorów i wykładowców zajmujących się wiedzą teoretyczną oraz od praktyków, którzy już pracują w dziedzinie finansów. Całą tę wiedzę możesz zdobyć bez poświęcania swojej kariery zawodowej: nasze wykłady odbywają się wieczorami i online, aby nasi studenci mogli utrzymać pracę lub staż. Dodatkowo możesz wybrać studia za granicą i odbyć staż w wybranym przez siebie kraju w ramach naszego programu mobilności Erasmus+.

Za 1,5 roku uzyskasz tytuł magistra na kierunku ekonomia – nauki społeczne. Otrzymasz również 90 punktów ECTS za przyszłe studia. Po ukończeniu studiów będziesz mógł pracować w bankach i innych instytucjach finansowych, prywatnych firmach i korporacjach, doradztwie finansowym, firmach audytorskich i administracji publicznej. Absolwenci programu z sukcesem pracują w litewskich bankach i centrach finansowych (Danske Bank, Western Union, Swedbank), doradzają pracownikom prezydenta w różnych przedsiębiorstwach i rozpoczęli działalność gospodarczą.

Studiuj w Europie, na jednym z najlepszych uniwersytetów na Litwie. W MRU znajdziesz również niskie czesne, dzięki czemu ten tytuł magistra będzie jeszcze bardziej kuszący.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Wynik programu

Opłata za program

Referencje studentów

O szkole

pytania