Keystone logo
Mykolas Romeris University Master in Cybersecurity Management
Mykolas Romeris University

Master in Cybersecurity Management

Vilnius, Litwa

1 Years

Język angielski

Pełny etat

26 Jul 2024

01 Sep 2024

EUR 4384 / per year

W kampusie

Wstęp

Interesuje Cię ochrona danych, infrastruktury krytycznej i źródeł informacji? Czy wierzysz w rosnącą potrzebę skutecznego zarządzania danymi, procesami bezpieczeństwa i zasobami ludzkimi oraz rosnące zapotrzebowanie na umiejętności zarządzania cyberbezpieczeństwem? Marzysz o karierze z praktycznie nieograniczonym rozwojem w sektorze IT i bezpieczeństwa? Czy ważne jest dla Ciebie, aby mieć realny wpływ na przyszłość?

Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań uzyskałeś pozytywną odpowiedź, warto rozważyć studia magisterskie na kierunku Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem . Zostań ekspertem w obszarze cyberbezpieczeństwa i zarządzania. Rozwijaj swoje umiejętności dzięki naszemu interdyscyplinarnemu programowi studiów, obejmującemu tematykę zarządzania ryzykiem w cyberbezpieczeństwie, modelowania cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, ekonomii bezpieczeństwa, własności intelektualnej, regulacji cyberbezpieczeństwa i wielu innych w programie, który nie ma analogii ani na Litwie, ani w całym regionie bałtyckim ( Łotwa, Estonia, Polska)!

Study in Lithuania, a country with beautiful nature. Challenge yourself! Take your business studies in English and become a true international expert on cybersecurity management. To take full advantage of this course, you will be required to know English at the B2 level.

Brak specjalistów w obszarze zarządzania cyberbezpieczeństwem zakłada stanowiska pracy odpowiadające zapisom planu strategicznego Unii Europejskiej „Europa 2020” dotyczącego innowacyjnej gospodarki. Po ukończeniu studiów będziesz mógł zastosować swoją wiedzę w organach państwowych i/lub przedsiębiorstwach zarządzających ważnymi danymi elektronicznymi, infrastrukturą krytyczną i innymi zasobami elektronicznymi (wydziały bezpieczeństwa i IT instytucji publicznych, jednostki biznesowe i jednostki zarządzanie ryzykiem, działy IT itp.). Możesz także założyć działalność związaną z doradztwem w zakresie cyberbezpieczeństwa lub produktami związanymi z cyberbezpieczeństwem.

Dołącz do jednego z najbardziej przyszłościowych programów studiów spośród wszystkich uniwersytetów na Litwie i zyskaj przewagę na niezwykle konkurencyjnym rynku. W ciągu 2 lat uzyskaj tytuł magistra na kierunku zarządzanie. Otrzymasz również 90 punktów ECTS za przyszłe studia.

Zdobądź dyplom w Europie, to prawdopodobnie najlepsza uczelnia na Litwie, kraju, który zajmuje 4. honorowe miejsce w światowym rankingu cyberbezpieczeństwa i gdzie edukacja może być dostępna dla każdego.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

Możliwości związane z karierą

Referencje studentów

O szkole

pytania