Keystone logo
Mykolas Romeris University Magister europejskiego i międzynarodowego prawa gospodarczego (wspólny program)
Mykolas Romeris University

Magister europejskiego i międzynarodowego prawa gospodarczego (wspólny program)

Vilnius, Litwa

2 Years

Język angielski

Pełny etat

26 Jul 2024

01 Sep 2024

EUR 4294 / per year

W kampusie

Wstęp

Szukasz specjalizacji prawniczej? Czy czujesz motywację do pracy w dużym biznesie lub na scenie międzynarodowej? Szukasz pełnego wyzwań stażu, aby rozpocząć karierę w prawie gospodarczym?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań padła odpowiedź twierdząca, rozważ studia magisterskie z zakresu europejskiego i międzynarodowego prawa gospodarczego . Jest to wymagający dwuletni stopień, nagrodzony podwójnym dyplomem od naszego wspólnego partnera badawczego na UniversitéSavoie-Mont-Blanc we Francji.

Rozpocznij swój pierwszy rok studiów w Wilnie, gdzie położysz podwaliny pod swoją wiedzę z zakresu europejskiego i międzynarodowego prawa gospodarczego. Omówisz tematy dotyczące międzynarodowych podatków, bankowości, niewypłacalności, prawa spółek, pracy, konkurencji, prawa własności przemysłowej na poziomie europejskim i międzynarodowym, a także międzynarodowych sporów handlowych. Przejdziesz także przez naukę języka francuskiego – wspólnego międzynarodowego języka prawniczego.

Studia na UniversitéSavoie-Mont-Blanc w Chambéry we Francji. Kontynuuj studia prawnicze w języku angielskim, pogłębiając jednocześnie wiedzę na różne tematy z zakresu prawa umów, zagłębiając się w zagadnienia prawa gospodarczego, integracji gospodarczej Unii Europejskiej i wielu innych. Będziesz także kontynuować naukę języka francuskiego. Będziesz mieć także szansę na odbycie stażu w międzynarodowych kancelariach i spółkach prawnych. Pisząc pracę magisterską, staniesz się prawdziwym, doświadczonym magistrem prawa na poziomie międzynarodowym.

Aby w pełni skorzystać z tego programu, wymagana będzie znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

W ciągu 2 lat w Europie otrzymasz podwójny tytuł magistra w dziedzinie prawa. Po ukończeniu studiów będziesz mógł pracować w sektorze prywatnym i publicznym, w instytucjach akademickich i badawczych, organach zajmujących się sporami handlowymi i innych organizacjach.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Opłata za program

Referencje studentów

O szkole

pytania