Keystone logo
Moravian University

Moravian University

Moravian University

Wstęp

Moravian University ma głębokie korzenie i historię sukcesów dłuższych niż nasz naród. Kultowa morawska gwiazda zapisała się w naszej historii i jest obecna wszędzie, gdzie się zwrócisz. Morawski klimat jest spleciony z Betlejemskim, niosąc ze sobą zarówno wytrzymałość jego stalowej tradycji miejskiej, jak i lekkość świec w oknach, które świecą każdej nocy zgodnie z morawską tradycją.

Betlejem jest tak ceniony ze względu na swoją historię, że został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, mając nadzieję dołączyć do takich historycznych miejsc, jak Sala Niepodległości, Statua Wolności i piramidy w Egipcie.

Licencjat naukowców

Dla małej szkoły doświadczenie morawskie ma szeroki zasięg. Możesz wybierać spośród ponad 70 kierunków studiów, a nawet zaprojektować własny kierunek. Ponadto program dla absolwentów zapewnia ponad 45 stopni doktoranckich i magisterskich oraz opcje certyfikacji. Ale teraz nie musisz nic decydować. W Moravian chcemy, abyś poświęcił czas na zbadanie wszystkich swoich zainteresowań akademickich, a następnie skupił się na wybranej ścieżce.

Zobacz wszystkie programy licencjackie .

Dodatkowo możesz wziąć udział w naszym programie Honors, badaniach SOAR, lokalnych stażach, klubach studenckich, studiach za granicą i nie tylko.

Nasza średnia wielkość klasy to 16 uczniów, ze stosunkiem liczby studentów do kadry wynoszącym 11:1. Oznacza to, że Twoi profesorowie znają Cię po imieniu i dbają o Twój sukces! Dostaniesz Macbooka Pro i iPada do użytku przez wszystkie cztery lata szkoły, a nawet możesz je zatrzymać po ukończeniu szkoły.

Absolwenci akademiccy

Morawski absolwent oferuje ponad 50 programów magisterskich i certyfikacyjnych w zakresie zdrowia behawioralnego, biznesu, edukacji, sztuk pięknych, pielęgniarstwa, rehabilitacji i studiów teologicznych.

Programy studiów magisterskich i certyfikacyjnych w Moravian mają na celu przygotowanie najlepszych absolwentów do zaspokojenia potrzeb rozwijających się branż — a także są zaprojektowane tak, aby pasowały do Twojego życia, a nie go wykorzeniały. Dlatego kursy dla absolwentów oferowane są w formatach tradycyjnych, przyspieszonych, mieszanych i online. Będziesz mieć również Moravian University , a nasi wykładowcy, pracownicy i mentorzy doświadczeń studenckich są zaangażowani w Twój sukces.

Zobacz wszystkie programy dla absolwentów .

Lokalizacja

Morawian, położony wzdłuż wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, nazywa się Betlejem w Pensylwanii. W tym tętniącym życiem małym miasteczku znajdziesz się w odległości krótkiej przejażdżki od głównych miast, takich jak Filadelfia, Nowy Jork i Waszyngton, DC. Wyobraź sobie wszystkie weekendowe wycieczki i nowe przygody! Ale nie martw się, w Lehigh Valley jest też wiele do zrobienia. Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w jednym z najlepszych festiwali muzycznych w Ameryce Północnej (Musikfest), czy grasz w baseball na stadionie Coca Cola, nigdy nie będzie nudnej chwili w Betlejem w stanie Pensylwania.

Społeczność Betlejem jest zawsze bardzo przyjazna dla morawskich studentów i często współpracuje z uniwersytetem, oferując staże, praktyczne możliwości uczenia się i bezpłatne wydarzenia.

Pogoda

Lehigh Valley w Pensylwanii przeżywa w pełni wszystkie cztery pory roku. Jesień przynosi rześką pogodę i kolorowe liście. Zima pokrywa nasz kampus śniegiem. Wiosna oferuje przelotne opady deszczu i kwitnące kwiaty. A lato jest słoneczne i ciepłe. Każda pora roku przynosi coś innego do Betlejem i uwielbiamy to!

Funkcje kampusu

Życie studenckie

W Moravian University jest wiele do zrobienia, niezależnie od tego, czy interesujesz się sportem, sztuką czy zaangażowaniem społeczności. Jako szkoła NCAA Division III, Moravian ma 23 drużyny sportowe na poziomie uniwersyteckim, a także 10 drużyn stacjonarnych, jeśli chcesz się dobrze bawić! Istnieje ponad 80 klubów studenckich, w których można uczestniczyć, w tym zespoły muzyczne, samorząd studencki, związki studenckie i inne.

Bezpieczeństwo

TAk! Bezpieczeństwo naszych uczniów jest najwyższym priorytetem w Moravian University . Nasza kampusowa policja pracuje nad utrzymaniem bezpiecznego środowiska dla wszystkich i jest zawsze dostępna do pomocy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Oferujemy również 24-godzinną eskortę i codzienne usługi wahadłowe, a także awaryjne telefony z niebieskim światłem w całym kampusie.

  Stypendia i Finansowanie

  Koszty i pomoc

  Jesteśmy zobowiązani do pomocy w osiągnięciu swoich celów - a to obejmuje zapewnienie niedrogiej prywatnej edukacji.

  Moravian University oferuje nagrodę International Student Merit Award opartą przede wszystkim na osiągnięciach akademickich: ocenach, sile programu akademickiego, wynikach egzaminu TOEFL lub IELTS oraz wynikach egzaminu SAT, jeśli został złożony. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat International Student Merit Award prosimy o kontakt z Executive Director of International Enrollment poprzez formularz zapytania na tej stronie.

  Statystyki absolwentów

  Referencje studentów

  Lokalizacje

  • Bethlehem

   1200 Main Street Bethlehem, PA 18018, 18018, Bethlehem

  pytania