Keystone logo
Monash University Malaysia Master of Business Information Systems (MBIS)
Monash University Malaysia

Master of Business Information Systems (MBIS)

Subang Jaya, Malezja

18 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

MYR 55 723 / per course *

W kampusie

* 55.723 RM dla studentów z Malezji. 62 475 RM dla studentów zagranicznych.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Dlaczego warto studiować Master of Business Information Systems (MBIS)?

Monash IT zajęła 48 miejsce na świecie (rankingi THE 2014-2015 w Inżynierii i Technologii) oraz 51-100 w rankingu QS World University według tematu za rok 2015 - najlepsza szkoła do studiowania IT w Malezji. Zdobędziesz to, co najlepsze z obu światów, studiując MBIS w Monash Malaysia:

 • Połączenie wiodącego świata biznesu i świata IT.
 • Doświadczenia edukacyjne prestiżowych australijskich dyplomów (członek australijskiej grupy ośmiu uniwersytetów (Go8) , uznanych za doskonałość w nauczaniu, uczeniu się, badaniach i wynikach absolwentów) poprzez uiszczenie lokalnych opłat w Malezji.
 • Najwyższej klasy rozwój akademicki na świecie (w jednym procencie najlepszych uniwersytetów na świecie) z najnowszymi szkoleniami opartymi na umiejętnościach przemysłowych (silna współpraca przemysłowa).
 • Skok do stopnia doktora Monash (z opcją badania MBIS).

Ponieważ IT jest częścią wszystkiego, co robimy/pracujemy, MBIS jest wyjątkowym programem, który jest odpowiedni dla studentów z wcześniejszymi kwalifikacjami w dowolnej dyscyplinie. Zdobędziesz zrozumienie systemów informacji biznesowej na poziomie szczegółowości i wyrafinowania zgodnym z praktyką zawodową wyższego szczebla. Ekspertyza w IT pomaga ci, nawet jeśli twój główny wybór kariery i zainteresowania to coś innego. Umiejętności w zakresie IT pozwalają dokonać pozytywnych zmian w świecie, w którym żyjesz, ponieważ kwitnące perspektywy w IT nie mają granic, np. aplikacje mobilne, technologie ubieralne, Internet rzeczy, nauka o danych itp. Przyszłość możliwości Business-IT nie ma granic .

Studenci z wcześniejszymi studiami w zakresie systemów informacji biznesowej mogą zaliczyć w ciągu trzech semestrów (stacjonarne) ubiegając się o zaliczenie jednostek Master Core.

Rekrutacja

Program

Rankingi

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Magister informatyki i technologii biznesowej
  • Madrid, Hiszpania
 • Magister zarządzania technologią informacyjną
  • Berlin, Niemcy
 • Magister informatyki biznesowej
  • Salzburg, Austria