Keystone logo
© Jens Lyngstad. TIBE
Molde University College - Specialized University in Logistics

Molde University College - Specialized University in Logistics

Molde University College - Specialized University in Logistics

Wstęp

Molde University College – Specjalistyczny Uniwersytet Logistyki (MUC) położony jest w nadmorskich miastach Molde i Kristiansund, na północno-zachodnim wybrzeżu Norwegii. Założona w 1994 roku z dążeniem do doskonałości w edukacji i badaniach, MUC oferuje różne programy akademickie w różnych dyscyplinach. Oferujemy programy studiów na poziomie licencjackim i magisterskim na kierunkach Logistyka, Ekonomia i Administracja, Informatyka, Zarządzanie w sporcie, Nauki społeczne i Nauki o zdrowiu. Nasza społeczność studencka składa się z 3800 studentów i 280 pracowników zatrudnionych na Wydziale Logistyki, Wydziale Administracji i Nauk Społecznych oraz Wydziale Nauk o Zdrowiu i Opieki Społecznej. Molde University College kładzie duży nacisk na badania i aktywnie angażuje się w różne dziedziny. Wydział składa się z doświadczonych i oddanych specjalistów, którzy są nie tylko ekspertami w swoich dziedzinach, ale także zaangażowanymi mentorami, prowadzącymi studentów w stronę sukcesu akademickiego i rozwoju osobistego.

Dobre powody, aby studiować w Molde University College

HiMolde szkoli ludzi, którzy pracują w oparciu o wiedzę nad poprawą jakości, innowacjami i zrównoważonym tworzeniem wartości u swoich przyszłych pracodawców. Podkreślamy związek badań z edukacją i dajemy studentom możliwość aktywnego udziału w projektach badawczych.

Studenci HiMolde dostają

  • Zróżnicowane, angażujące i skuteczne nauczanie
  • Elastyczna pedagogika i stymulujące środowisko uczenia się
  • Skoncentruj się na zrównoważonym rozwoju i innowacjach w praktyce w interakcji z otaczającym nas społeczeństwem
  • Elastyczne opcje studiów z praktyką i stażem
  • Kompetencje potrzebne do życia zawodowego w okresie przejściowym
  • Dobre możliwości wymiany międzynarodowej

Rekrutacja

O przyjęcie na studia w Molde University College ubiega się się za pośrednictwem Samordna opptak lub Soknadweb. Na tych stronach znajdziesz przydatne informacje o tym, jak przystąpić do składania wniosków, a także inne informacje dla osób ubiegających się o przyjęcie na studia wyższe.

Studia licencjackie i roczne

Tutaj znajdziesz ogólne informacje dotyczące rekrutacji na nasze studia licencjackie i roczne

Studia magisterskie i dalsze

Tutaj znajdziesz ogólne informacje dotyczące rekrutacji na nasze studia magisterskie i uzupełniające

Lokalizacje

  • Molde

    Britvegen, 2, 6410, Molde

pytania