Keystone logo
Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

Wstęp

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence (MBZUAI) w Abu Zabi jest instytucją akademicką na poziomie absolwenta, która oferuje specjalistyczne programy studiów dla lokalnych i międzynarodowych studentów w dziedzinie sztucznej inteligencji.

MBZUAI ma na celu wspieranie rozwoju badań naukowych, rozwoju, transferu i wykorzystania sztucznej inteligencji poprzez wprowadzenie magisterskich i doktoranckich. programy, które pozwalają studentom wykorzystać swój potencjał intelektualny w najnowocześniejszym środowisku.

Celem MBZUAI jest osiągnięcie doskonałości akademickiej i badawczej na poziomie lokalnym, regionalnym i międzynarodowym, pomagając studentom odnieść sukces w karierze i wykorzystać zdobytą wiedzę, aby sprostać niektórym z największych wyzwań naszych czasów.

Nasza wyjątkowość. Twoja przewaga

1. Badania skoncentrowane

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence jest pierwszym na świecie uniwersytetem badawczym skoncentrowanym na sztucznej inteligencji. MBZUAI nawiązała współpracę z Instytutem Sztucznej Inteligencji (IIAI) z siedzibą w Abu Zabi, globalną siłą w zakresie doskonałości i przywództwa w badaniach nad sztuczną inteligencją, w celu nadzorowania doktoratów. studentów i opracowywanie programów nauczania.

2. Kampus

MBZUAI jest w pełni zintegrowany z miastem Abu Zabi, tętniącą życiem stolicą, która łączy dziedzictwo z nowoczesnym stylem życia. Kampus, położony w Masdar City – jednej z najbardziej zrównoważonych społeczności miejskich na świecie – oferuje najnowocześniejsze obiekty, laboratoria i ośrodki badawcze, zapewniając wyjątkowe środowisko do prowadzenia badań.

3. Stypendium

MBZUAI oferuje pełne stypendium obejmujące 100% czesnego i inne świadczenia, takie jak miesięczny zasiłek, ubezpieczenie zdrowotne i zakwaterowanie,

165580_165563_FAI_2180-1tcopy2.jpg

4. Możliwości zawodowe

Silne powiązania MBZUAI z rządem krajowym, przemysłem i światem akademickim zapewniają naszym studentom platformę do łączenia się z siecią partnerów strategicznych w celu zdobycia ogromnych doświadczeń poprzez możliwe staże w dziedzinach takich jak opieka zdrowotna, telekomunikacja, technologia, rząd, finanse i wiele więcej. Idealna brama do skutecznego rozwoju zawodowego.

5. Środowisko międzynarodowe

MBZUAI to najlepsza uczelnia na pobyt naukowy. Kandydaci ze wszystkich krajów i narodowości są mile widziani, ponieważ przyjęcie i przyjęcie programów będzie oparte na wysokiej pozycji akademickiej i zasługach. Tworząc międzynarodowe środowisko kampusowe, MBZUAI ma na celu promowanie kultury integracji i rozwoju.

165583_165566_SHADOW28843.jpg

164116_button_please-find-all-the-admissions-requirements-here.png

Stypendia i Finansowanie

MBZUAI oferuje studentom wybór programów magisterskich w nowoczesnym i innowacyjnym środowisku uniwersyteckim, zlokalizowanym w tętniącej życiem stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Łącząc współczesny system edukacji i solidny program nauczania z bogatą kulturą i dziedzictwem Abu Zabi, MBZUAI oferuje doświadczenie jak żadne inne.

Wszyscy studenci przyjęci na studia stacjonarne mają prawo ukończyć studia z pełnym stypendium. Aby jednak zachować stypendia, stypendia i inne świadczenia, od studentów oczekuje się utrzymywania wysokiej pozycji akademickiej, przestrzegania uniwersyteckiego kodeksu postępowania i spełniania określonych wymagań w trakcie studiów.

Stypendium obejmuje:

 • 100% bezpłatnej opłaty za naukę
 • Zakwaterowanie dla studentów na terenie kampusu
 • Ubezpieczenie zdrowotne i sponsorowanie wiz do ZEA dla obywateli spoza Zjednoczonych Emiratów Arabskich
 • Stypendium miesięczne (z zastrzeżeniem regulaminu Uczelni, o którym mowa w Katalogu Uczelni)
 • Studenci zagraniczni i rezydujący w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
  • Magister: 8000 AED
  • Doktorat: 10 000 AED (doktoranci będący w związku małżeńskim mogą poprosić o zamieszkanie poza kampusem i otrzymać dodatkowy dodatek mieszkaniowy w wysokości 5000 AED pod warunkiem zatwierdzenia i złożenia oficjalnych dokumentów).
  • Studenci krajowi ZEA
  • Magister: 30 000 AED (samotny) lub 33 000 AED (żonaty; będzie wymagać złożenia oficjalnych dokumentów)
  • Doktorat: 36 000 AED (panny) lub 39 000 AED (żonaty; wymagane będzie złożenie oficjalnych dokumentów)

Statystyki absolwentów

Rankingi

Rankingi CS w skrócie

 • 18. miejsce w dziedzinie AI w światowych rankingach CS
 • 28. miejsce w dziedzinie ML w światowych rankingach CS
 • 16. miejsce w dziedzinie CV w światowych rankingach CS
 • 19. miejsce w dziedzinie NLP w światowych rankingach CS

Referencje studentów

Lokalizacje

 • Abu Dhabi

  Masdar City, , Abu Dhabi

pytania