Keystone logo
Manchester Metropolitan University Magister rozwoju gier komputerowych
Manchester Metropolitan University

Magister rozwoju gier komputerowych

Manchester, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 / per year *

W kampusie

* Opłata za pełny etat dla studentów zagranicznych z UE i spoza UE I opłata za pełny etat: 9 500 GBP rocznie Studenci z Wielkiej Brytanii i Wysp Normandzkich

Wstęp

Dowiedz się, jak gry są projektowane i tworzone w ekscytującym świecie branży gier komputerowych.

Poza Londynem, Manchester jest domem dla większej liczby firm z branży gier niż jakiekolwiek inne miasto w Wielkiej Brytanii (źródło: UKIE, 2023). Dzięki organizacjom takim jak Gameopolis, miasto jest siłą napędową w budowaniu i koordynowaniu przyszłości branży gier.

Dzięki naszym studiom magisterskim w zakresie tworzenia gier komputerowych zdobędziesz umiejętności wymagane do ekscytującej kariery w tej rozwijającej się branży, zarówno w Manchesterze, jak i poza nim. Nauczysz się podstawowych zasad programowania gier i przeprowadzisz sesje testowe oraz badania użytkowników, aby upewnić się, że Twoje gry są zabawne, skuteczne i skutecznie docierają do docelowych odbiorców.

Ukończysz również projekt magisterski. Choć będziesz mieć wiele wsparcia po drodze, jest to samodzielny projekt badawczy zaprojektowany w celu rozwijania pewności siebie, autonomii i samowystarczalności - cech, które mogą zabrać Cię daleko w miejscu pracy.

Do czasu ukończenia studiów magisterskich będziesz mieć nie tylko wiedzę techniczną, ale także zdobędziesz kluczowe umiejętności zwiększające szanse na zatrudnienie, takie jak praca zespołowa, komunikacja, zarządzanie projektami i umiejętności negocjacyjne.

Dzięki mentoringowi pełnych pasji pracowników skupionych na grach w Manchester Met, będziesz w stanie zbudować wyrafinowane i zróżnicowane portfolio, które pomoże ci w zdobyciu pracy w branży gier.

Cechy i zalety

  • Obiekty zgodne ze standardami branżowymi - dysponujemy szeroką gamą sprzętu w naszych własnych specjalistycznych laboratoriach, więc wraz ze wsparciem naszego oddanego personelu technicznego, ukończysz studia z umiejętnościami pracy w profesjonalnych obiektach.
  • Specjalistyczne laboratorium gier - Nasz kampus jest wyposażony w fotele gamingowe, klawiatury i myszy używane podczas naszych wydarzeń eSportowych. Będziesz mieć również dostęp do laboratorium animacji z zielonym ekranem i laboratorium doświadczeń użytkownika.
  • Doskonałe standardy - Dział jest członkiem Oracle Academy i partnerem akademickim Chartered Institute of Information Security (CIISec).
  • Prężnie rozwijający się sektor technologiczny - Manchester to jeden z największych sektorów kreatywnych i technologii cyfrowych poza stolicą.
  • Ucz się wraz ze światowymi liderami badań - 86% naszych wyników badań w dziedzinie informatyki jest ocenianych jako wiodące na świecie i doskonałe na arenie międzynarodowej (REF, 2021).
  • Instytut Kodowania - Wydział Informatyki i Matematyki jest częścią Narodowego Instytutu Kodowania (IoC) o wartości 40 milionów funtów. Nasi studenci mają dostęp do najnowocześniejszego laboratorium komputerowego IoC, aby doskonalić swoje umiejętności w tej dziedzinie.
  • Opcjonalny rok stażu - Zwiększ swoje perspektywy kariery i zastosuj teorię w praktyce dzięki możliwości odbycia stażu w branży.
  • Inwestowanie w przyszłość - Zainwestowaliśmy ponad 115 milionów funtów, aby przekształcić nasz kampus naukowo-inżynieryjny w przestrzeń do rozwoju. Nasz nowy budynek Dalton, otwarty w 2024 r., zapewnia profesjonalne środowisko do nauki wyposażone w dynamiczne przestrzenie do nauki, światowej klasy zaplecze dydaktyczne i badawcze oraz strefy nauki oparte na współpracy, aby jeszcze lepiej przygotować Cię do przyszłej kariery.
  • Dedykowane studio komputerowe - Zaprojektowane we współpracy z naszymi obecnymi studentami, nowe studio zapewnia profesjonalne środowisko do pracy indywidualnej i grupowej. Oprócz tego, że jest to świetne środowisko do nauki, przestrzeń ta może być wykorzystywana poza zajęciami do organizowania hackathonów, tworzenia własnych gier wideo lub po prostu do wykorzystania wyobraźni do tworzenia technologii przyszłości.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Referencje studentów

O szkole

pytania