Keystone logo
Manchester Metropolitan University Magister marketingu luksusowej mody
Manchester Metropolitan University

Magister marketingu luksusowej mody

Manchester, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 / per year *

W kampusie

* Opłata za pełny etat dla studentów zagranicznych z UE i spoza UE

Wstęp

Kurs MSc Luxury Fashion Management ma na celu rozwój umiejętności praktycznych i teoretycznych, w tym kreatywności, innowacji i zarządzania.

Dowiesz się, jak ekskluzywne organizacje luksusowe odnoszą sukcesy dzięki wyjątkowej przedsiębiorczości, kreatywności i innowacyjności. Firmy luksusowe mają kluczowe znaczenie dla branży i są barometrem międzynarodowych trendów, obejmujących zrównoważony rozwój, różnorodność i zmiany. Moda luksusowa jest osadzona w kontekście historycznym i kulturowym, ale charakteryzuje się współczesnymi kwestiami, w tym zmieniającymi się wymaganiami klientów, technologią cyfrową, stylem i wizerunkiem. Program rozwija świadomość kodów kulturowych branży mody luksusowej poprzez dogłębne zrozumienie DNA marki, dziedzictwa, rzemiosła, usług i klienteli.

Nauczanie od nauczycieli i partnerów branżowych poprzez warsztaty, wydarzenia, współpracę i wizyty w firmach zapewni holistyczny przegląd tego innowacyjnego i ekscytującego sektora. Jako student MSc Luxury Fashion Management, poszerzysz istniejącą wiedzę i rozwiniesz umiejętności kreatywne, menedżerskie i zawodowe, aby uzyskać najwyższe uznane wyróżnienie podyplomowe. Rozwój kariery i wsparcie są integralną częścią kursu, przygotowując cię do kariery w modzie lub innych luksusowych sektorach.

Z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i odpowiedzialność społeczną, kurs ten wyposaży absolwentów w kluczowe umiejętności wymagane do pomocy w ewolucji systemu mody, aby stać się bardziej świadomym etycznie, postępowym społecznie i zrównoważonym środowiskowo.

Cechy i zalety

  • Elastyczność - wybieraj spośród szeregu specjalistycznych jednostek opcjonalnych w semestrze 2, w tym przedsiębiorczości, rozwoju produktu i doświadczenia przemysłowego, aby dostosować swoje studia do swoich zainteresowań i aspiracji zawodowych.
  • Społeczność modowa - Manchester, miasto międzynarodowe i zróżnicowane kulturowo, gości światowe marki, a także kwitnącą niezależną gospodarkę modową i branże kreatywne.
  • Wiedza specjalistyczna - nasi pracownicy to badacze i specjaliści branżowi, obejmujący szeroki zakres świata mody, od projektowania, łańcucha dostaw i produkcji po marketing, merchandising i zarządzanie.
  • Przyszłość mody - Studenci zostaną wyposażeni w niezbędną wiedzę i kluczowe umiejętności potrzebne do rozwoju branży modowej, aby stała się bardziej zrównoważona środowiskowo, postępowa społecznie i świadoma etycznie.
  • Powiązania branżowe - Jesteśmy połączeni z ponad 400 partnerami przemysłowymi, od Freda Perry'ego i Lacoste po Alexandra McQueena i British Fashion Council, zapewniając, że nasze programy są kształtowane w celu zaspokojenia potrzeb stale zmieniającego się sektora poprzez projekty na żywo, wizyty zewnętrzne i możliwości nawiązywania kontaktów.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Realizacja programu

O szkole

pytania