Keystone logo
Manchester Metropolitan University Magister informatyki
Manchester Metropolitan University

Magister informatyki

Manchester, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 500 / per year *

W kampusie

* Opłata za pełny etat dla studentów zagranicznych z UE i spoza UE I opłata za pełny etat: 9 500 GBP rocznie Studenci z Wielkiej Brytanii i Wysp Normandzkich

Wstęp

Uczenie maszynowe. Bezpieczeństwo. Big data. Obliczenia o wysokiej wydajności. Odkryj najnowszy sposób myślenia, specjalistyczne techniki i technologie w czołówce informatyki.

Zaprojektowaliśmy ten kurs dla absolwentów, którzy mogą nie mieć doświadczenia w informatyce, ale chcą rozpocząć karierę w tej szybko rozwijającej się i pożądanej dziedzinie.

Ponieważ informatyka ewoluuje w niezwykłym tempie, wiedza specjalistyczna umożliwiająca wykorzystanie najnowszych technologii staje się z każdym dniem coraz bardziej istotna dla organizacji w każdym sektorze. Nasz kurs MSc Computer Science zapewnia tę wiedzę, pomagając rozwinąć specjalistyczne umiejętności potrzebne do kariery w informatyce.

Na tych studiach magisterskich z informatyki poznasz programowanie, zaawansowane sieci komputerowe, rozwój chmury i systemy informatyczne. Poznasz koncepcje, techniki i technologie, które przygotują cię do praktycznej strony badania rzeczywistych problemów i tworzenia systemu lub rozwiązania. Dzięki temu zdobędziesz zestaw umiejętności stworzonych dla nowoczesnego profesjonalnego świata informatyki.

Będziesz mieć również możliwość elastycznego wyznaczania kierunku studiów podyplomowych dzięki własnemu projektowi magisterskiemu. Chociaż będziesz mieć indywidualne wsparcie swojego przełożonego, jest to projekt indywidualny - w równym stopniu dotyczy rozwijania umiejętności informatycznych, jak i budowania pewności siebie i autonomii, niezbędnych umiejętności w miejscu pracy.

Przed ukończeniem studiów będziesz wyposażony zarówno w wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności w zakresie informatyki - gotowy do zastosowania swojej wiedzy w rzeczywistych sytuacjach.

Funkcje i korzyści

  • Wyposażenie zgodne ze standardami branżowymi - Wydział posiada szeroką gamę sprzętu w naszych własnych specjalistycznych laboratoriach, więc wraz ze wsparciem naszego oddanego personelu technicznego, ukończysz studia z umiejętnościami pracy w profesjonalnych obiektach.
  • Rozwijający się sektor technologiczny - Manchester jest domem dla jednego z największych sektorów kreatywnych i technologii cyfrowych poza Londynem, dzięki czemu jesteśmy dobrze przygotowani do prowadzenia tego kursu.
  • Instytut Kodowania - Wydział Informatyki i Matematyki jest częścią nowego krajowego Instytutu Kodowania (IoC) o wartości 40 milionów funtów. Nasi studenci studiów magisterskich będą mieli dostęp do najnowocześniejszego laboratorium komputerowego IoC, aby doskonalić swoje umiejętności w tej dziedzinie.
  • Profesjonalna akredytacja - ten kurs jest akredytowany przez BCS (Chartered Institute for IT), zapewniając silne powiązania branżowe i profesjonalne ukierunkowanie.
  • Opcjonalny rok stażu - Zwiększ swoje perspektywy kariery i zastosuj teorię w praktyce dzięki możliwości odbycia stażu w branży.
  • Inwestowanie w przyszłość - Zainwestowaliśmy ponad 115 milionów funtów, aby przekształcić nasz kampus naukowo-inżynieryjny w przestrzeń do rozwoju. Nasz nowy budynek Dalton, otwarty w 2024 r., zapewnia profesjonalne środowisko do nauki wyposażone w dynamiczne przestrzenie do nauki, światowej klasy zaplecze dydaktyczne i badawcze oraz strefy nauki oparte na współpracy, aby jeszcze lepiej przygotować Cię do przyszłej kariery.
  • Dedykowane studio komputerowe - Zaprojektowane we współpracy z naszymi obecnymi studentami, nowe studio zapewnia profesjonalne środowisko do pracy indywidualnej i grupowej. Oprócz tego, że jest to świetne środowisko do nauki, przestrzeń ta może być wykorzystywana poza zajęciami do organizowania hackathonów, tworzenia własnych gier wideo lub po prostu do wykorzystania wyobraźni do tworzenia technologii przyszłości.
  • Ucz się wraz ze światowymi liderami badań - 86% naszych wyników badań w dziedzinie informatyki zostało ocenionych jako wiodące na świecie i doskonałe na arenie międzynarodowej (REF, 2021). Nasze badania w dziedzinie cyberbezpieczeństwa zapewniają "zerowe zaufanie", oparte na sztucznej inteligencji i kryptograficzne rozwiązania dla szeregu wyzwań związanych z cyberbezpieczeństwem, pomagając w dostarczaniu bezpiecznych, odpornych i wydajnych usług.

Rekrutacja

Opłata za program

Referencje studentów

O szkole

pytania