Keystone logo
Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Wstęp

Wykorzystaj swój potencjał w Manchester Met - ambitny uniwersytet z dumną historią

Manchester Metropolitan University (Manchester Met) to historyczna i ciesząca się międzynarodowym uznaniem instytucja, której początki sięgają 1824 roku. Znany z jakości nauczania, znajduje się również na liście 60 najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii (The Complete University Guide 2023).

Uniwersytet, który znajduje się w samym sercu Manchesteru, jest domem dla zróżnicowanej społeczności ponad 4000 studentów z ponad 100 krajów. Manchester to ekscytujące i tętniące życiem miasto, pełne muzeów, galerii, teatrów i sal muzycznych. Zostało uznane za trzecie najlepsze miasto studenckie w kraju (QS Best Student Cities 2023) i jedno z najtańszych miast dla studentów w Wielkiej Brytanii (UniFresher 2023).

Uniwersytet jest objęty programem inwestycyjnym o wartości 400 milionów funtów, mającym na celu ulepszenie swoich obiektów dydaktycznych i badawczych, budynków i przestrzeni publicznych. Niedawno dokonano inwestycji w ich budynek Grosvenor, School of Digital Arts, Instytut Sportu i budynek Dalton, w ramach przebudowy Wydziału Nauki i Inżynierii.

Manchester Met stara się także wyróżniać studentów zagranicznych osiągających wysokie wyniki i oferuje szeroką gamę stypendiów. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Funkcje kampusu

Usługi i udogodnienia dla studentów

Jeśli zdecydujesz się studiować w Manchester Met, będziesz mieć dostęp do imponujących sal wykładowych, sal seminaryjnych i stref nauki, a także niesamowitej biblioteki zaopatrzonej w ponad milion książek, czasopism i zasobów elektronicznych (rok akademicki 2020/21 ).
Dostępna jest także szeroka gama obiektów informatycznych i multimedialnych, w tym technologie multimedialne i wysokiej klasy laboratoria. Tutaj możesz odbyć wirtualny spacer po kampusie.


Manchester Met ma imponujące zaplecze , w tym sale wykładowe, sale seminaryjne i strefy nauki, wyposażone w najnowszą technologię i specjalistyczny sprzęt. Znajduje się tu także PrintCity, centrum innowacji w zakresie druku 3D, oraz niesamowita całodobowa biblioteka zawierająca ponad milion książek, czasopism i zasobów elektronicznych*. *Rok akademicki 2020-21

Dostępna jest także szeroka gama obiektów informatycznych i multimedialnych, w tym technologie multimedialne i wysokiej klasy laboratoria. Wybierz się na wirtualną wycieczkę po kampusie tutaj .

Sport

Manchester jest domem dla największych nazwisk świata sportu, co zainspirowało Manchester Met do zaoferowania studentom szerokiej gamy zajęć sportowych – obecnie na uniwersytecie działa 45 klubów sportowych,

Instytut Sportu współpracuje także z organizacjami, do których należą Związek Piłki Nożnej, Międzynarodowy Komitet Olimpijski, Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski, Sport England i UEFA.

Badania

Dziewięćdziesiąt procent wpływu badawczego uniwersytetu ma charakter „wiodący na świecie” lub „doskonały na arenie międzynarodowej”**, co świadczy o jakości prowadzonych przez niego badań. Dowiedz się o skali, głębi i ambicjach ich pracy oraz o tym, jak wywierają globalny wpływ, odwiedzając witrynę internetową tutaj . **REF 2021

Wsparcie dla studentów

Manchester Met dysponuje wysoce doświadczonym personelem, który oferuje doradztwo zawodowe i bezpłatną pomoc w zakresie języka angielskiego. Mają także dedykowane Biuro Międzynarodowe, które zapewnia studentom zagranicznym całe wsparcie potrzebne do osiągnięcia sukcesu.

Każdy student Uniwersytetu jest także automatycznie członkiem Studentów; Union, która istnieje, aby zapewnić studentom jak najlepsze doświadczenia podczas studiów.

Nocleg

Studenci zagraniczni podczas studiów w Manchester Met mają dostęp do szerokiej gamy opcji zakwaterowania, od pokoi z łazienkami we wspólnych mieszkaniach po sypialnie ze wspólną kuchnią i łazienkami. Manchester Met oferuje również niezależne mieszkania typu studio.
Wszystkie pokoje znajdują się blisko miejsca, w którym będziesz się uczyć, w pobliżu lokalnych obiektów, w tym sklepów, restauracji, kawiarni i doskonałych połączeń komunikacyjnych. Znajdziesz także wsparcie, kiedy tylko będziesz go potrzebować, od zespołu ds. życia mieszkalnego po całodobowy zespół ds. ochrony. Studenci studiów licencjackich mają również zagwarantowane miejsce w akademiku Uniwersytetu Manchester Met na pierwszym roku studiów, o ile złożą wniosek przed rocznym terminem.

    Lokalizacje

    • Manchester

      Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

    pytania