Keystone logo
Mississippi State University College of Forest Resources

Mississippi State University College of Forest Resources

Mississippi State University College of Forest Resources

Wstęp

Witamy na stronie internetowej College of Forest Resources. Bardzo się cieszę, że skorzystałeś z okazji, aby rozejrzeć się i odkryć ekscytujące programy nauczania, badań i usług oferowane w College of Forest Resources.

Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta, pozwól, że zapoznam Cię z College of Forest Resources. Od 1954 roku ukończyliśmy ponad 4200 studentów z zakresu leśnictwa, produktów leśnych, dzikiej przyrody, rybołówstwa i akwakultury. Ci studenci - nasi absolwenci - obecnie zajmują kierownicze stanowiska w agencjach stanowych i federalnych, prezesach firm zajmujących się produktami leśnymi, prywatnych konsultantów i przedsiębiorców. College of Forest Resources to jedyny akredytowany w kraju program edukacyjny w stanie, którego celem jest kształcenie i rozwijanie przyszłych liderów w dziedzinie zasobów naturalnych.

Uczelnia jest zaangażowana w promowanie rozwoju zawodowego i intelektualnego naszych studentów. Jesteśmy prawdziwie społecznością akademicką zajmującą się ochroną i użytkowaniem lasów i innych zasobów naturalnych poprzez zintegrowane programy.

College of Forest Resources obejmuje wydziały leśnictwa; dzika przyroda, rybołówstwo i akwakultura; i zrównoważone bioprodukty. Oferujemy cztery kierunki z czternastoma opcjami i setkami karier. Organem badawczym Kolegium jest Forest and Wildlife Research Center i ściśle współpracujemy z Mississippi Agricultural and Forestry Experiment Station. Działem informacyjnym Kolegium jest MSU Extension Service.

Wiele naszych programów jest akredytowanych przez odpowiednie agencje i oferujemy liczne stypendia i pracę w niepełnym wymiarze godzin dla wykwalifikowanych studentów.

Misją Kolegium jest promowanie, wspieranie i umożliwianie zarządzania, ochrony i wykorzystania lasów i innych zasobów naturalnych z korzyścią dla interesariuszy Mississippi, Narodu i świata. Poświęć chwilę, aby przyjrzeć się całej wizji kolegium.

Mam nadzieję, że wizyta jest przyjemna. Mamy wiele ekscytujących programów, dedykowany wydział, najnowocześniejsze udogodnienia i wiele więcej. Jeśli mogę pomóc, nie wahaj się ze mną skontaktować.

Wes Burger

Dziekan tymczasowy

Lokalizacje

 • Mississippi State

  75 B. S. Hood Road, 39762, Mississippi State

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania