Keystone logo
Mississippi College

Mississippi College

Mississippi College

Wstęp

Mississippi College, związany z Konwencji Baptystów Missisipi, jest prywatny, koedukacyjny, chrześcijański uniwersytet nauk i sztuk wyzwolonych. W najstarszej instytucji szkolnictwa wyższego w Mississippi, MC ma długą historię dążenie do doskonałości akademickiej i przyczyny Chrystusa.

Nasza wizja

Naszą wizją jest być znany jako uczelni wyższej, uznawanej do doskonałości akademickiej i zaangażowanie w sprawy Chrystusa.

Nasza historia

Mississippi Szkoła została założona w 1826 roku i jest najstarszą uczelnią w stanie Mississippi.

Dlaczego MC?

Money Magazine niedawno rankingu MC # 12 na ich liście "20 najlepszych prywatnych uczelni Zasłużony pomoc" Mississippi College jest państwowa największym prywatnym uniwersytetem z ponad 5000 studentów. W 1831 roku został pierwszym MC koedukacyjnych uczelni w USA do przyznania stopnia do kobiety. Mississippi College jest bardziej przystępne niż myślisz o naszej dolnej czesnego i hojnego programu stypendialnego. Nagrody MC około $ 53 mln na stypendia i pomoc finansową każdego roku. MC oferuje ponad 80 opcji licencjackich, ponad 15 programów Wyższe, ustawa szkoły pierwszej klasy, program lekarz asystent i więcej. 16: 1 stosunek studenta wydziału. Przekonasz się, że stopień z Mississippi College posiada masę z pracodawcami i może skocznia do gdziekolwiek chcesz iść. Studenci MC uzyskania akceptacji do szkoły medycznej na poziomie ponad dwukrotnie średnią krajową. Prawie 100% Pielęgniarstwa absolwenci znajdują zatrudnienie w ciągu trzech miesięcy od ukończenia szkoły. Międzynarodowa Misja Zarząd zajmuje MC jako top 10 szkół, z których misjonarze są w ramach studiów magisterskich i powołania. Studenci MC ochotnika ponad 30.000 godzin rocznie.

Z naszej masy ciała ucznia, niskie koszty uczestnictwa i silnej reputacji akademickiej, MC jest rzadkim znaleziskiem w dziedzinie chrześcijańskiej szkolnictwa wyższego. Naszym celem jest, aby tchnąć Chrystusa do każdego aspektu naszej kultury - w klasie, przez całe życie w kampusie, a w sercach naszych uczniów.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Jackson

    200 S Capitol St, Clinton, MS 39058

pytania