Keystone logo
Minnesota State University Mankato College of Arts and Humanities

Minnesota State University Mankato College of Arts and Humanities

Minnesota State University Mankato College of Arts and Humanities

Wstęp

College of Arts & Humanities jest domem dla sztuki, komunikacji, języka angielskiego, nauk humanistycznych, środków masowego przekazu, muzyki, studiów interdyscyplinarnych, filozofii, teatru i tańca oraz języków i kultur świata.

Kiedy pracodawcy proszeni są o opisanie swojego idealnego kandydata do pracy, ostatnie badania i badania pokazują, że niezmiennie opisują absolwentów sztuk wyzwolonych. Pracodawcy cenią absolwentów, którzy są elastyczni i zdolni do dostosowania się do ciągłych zmian nieodłącznie związanych z miejscem pracy XXI wieku. Cenią absolwentów, którzy rozumieją etyczne zachowania i potrafią wykorzystać kreatywność i krytyczne myślenie do rozwiązywania problemów. Cenią absolwentów, którzy świetnie się komunikują.

Utalentowany wydział College of Arts & Humanities zapewnia taką podstawową wiedzę każdemu absolwentowi uniwersytetu poprzez ogólne kursy edukacyjne. Co ważne, uczelnia jest również domem dla ponad 70 programów studiów licencjackich i magisterskich oraz certyfikatów. Każdego roku setki studentów zdobywają stopnie naukowe w ramach naszych programów i przenoszą się do pracy w ramach różnych karier.

Lokalizacje

  • Mankato

    Mankato, Stany Zjednoczone

    Programy

    pytania