Keystone logo
© Carrianna Field
MindMetriks

MindMetriks

MindMetriks

Wstęp

MindMetriks - Liderzy w Neuromarketingu w Ameryce Łacińskiej

Usługi neuromarketingowe, doradztwo strategiczne, rekrutacja Neuro, NeuroShopper, sprzedaż i wynajem Eye Trackerów, GSR, EEG i kodowanie twarzy.

 • Usługi doradcze Neuro w zakresie innowacji, zarządzania marketingowego, zarządzania sprzedażą i talentu ludzkiego.
 • Ocena naukowa marek, koncepcje, kampanie, produkty, opakowania, marketing sensoryczny.
 • Laboratoria Neuromarketingu, Ergonomia, Psychologia. Eye Trackery, EEG, kodowanie twarzy, reakcja galwaniczna.
 • Usługi neuronauki w zakresie procesów selekcji i rozwoju talentów ludzkich.
 • Naukowo oceniamy Twojego nabywcę i wydajność Twojego produktu w punktach sprzedaży.
 • Mistrzowie i Kursy Neuromarketingu i Sprzedaży Neuro Specjalizowanych przez Branże.

geralt / Pixabay

internet, cyber, network

Wsparcie naukowe i etyczne

MindMetriks jest członkiem Neuromarketing Science

NMSBA ma siedzibę w Holandii i jest najważniejszym stowarzyszeniem w świecie Neuromarketingu.

MindMetriks w jedynej firmie akredytowanej przez NMSBA w Kolumbii.

Nasz założyciel i obecny dyrektor generalny, Luis Fernando Rico Navas , napisał artykuły dotyczące neuromarketingu dla takich magazynów, jak INSighs Magazine , jedyny magazyn NMSBA poświęcony Consumer Neuroscience i Cambridge Marketing Review, magazyn specjalizujący się w marketingu na University of Cambridge Wielka Brytania

Sprawdzone doświadczenie
MindMetriks w liczbach:

122381_Mindmetriks01.jpg

Specjaliści specjaliści
Nasz zespół:

MindMetriks jest jedną z pionierskich firm w dziedzinie Neuromarketingu w Kolumbii i Ameryce Łacińskiej oraz jedną z wiodących firm konsultingowych i dystrybucyjnych w Neuro i Scientific Bio Technology dla laboratoriów Neuroscience na głównych uniwersytetach w Kolumbii, Meksyku, Peru, Gwatemali, Kostaryce, Chile i Argentyna.

MindMetriks ma zespół konsultantów w Kolumbii, Ameryce Łacińskiej i Europie, specjalizujący się w różnych strategicznych dyscyplinach, które wspierają i tworzą propozycje o wysokiej wartości dodanej z analizy pomiarów biometrycznych wykonanych dla użytkowników i konsumentów.

Nasz zespół konsultantów ma personel z ponad 20-letnim doświadczeniem pracujący bezpośrednio na strategicznych stanowiskach w firmach takich jak Procter

Uczestniczyliśmy w procesach opracowywania planów innowacji i nowych firm w Europie dla takich firm jak Osram (lider w branży oświetleniowej), Panasonic i Trend poprzez unikalne i ukierunkowane warsztaty w tym celu.

Nasz zespół integruje takie dyscypliny, jak Neuro Science, Psychology, Bio Technology, MBA, Masters in Strategic Business Design, Specjaliści w Marketingu Strategicznym, Theory of Constrains (TOC), Projektowanie Łańcuchów Wartości dla innowacji między innymi.

Wreszcie, mamy doświadczenie bycia międzynarodowymi konsultantami i prelegentami na takie tematy, jak strategia, innowacje, neuromarketing i neuro lojalność, a także uczestnictwo w akademii w programach specjalizacji i MBA w Kolumbii.

Globalna wizja
Nasza operacja na świecie

MindMetriks oferuje usługi neuromarketingowe w Kolumbii dla całej Ameryki Łacińskiej oraz w Wielkiej Brytanii dla całej Europy.

Dzięki dynamizmowi naszych klientów i rynku mamy sojuszników w każdym z krajów, w których działamy, uzyskując w ten sposób lokalną wiedzę o każdym kraju, który łączymy z najbardziej zaawansowanymi technikami Neuro Scientific Research na całym świecie. Doświadczenia w krajach regionu: Meksyk, Gwatemala, Kostaryka, Panama, Kolumbia, Nikaragua, Salvador, Ekwador, Peru, Chile i Argentyna

Nasza siła metodologiczna pozwala nam przeprowadzać homologiczne badania dla naszych regionalnych klientów.

Co nas porusza
Wiara i wartości w MindMetriks :

W MindMetriks wierzymy i cenimy:

  1. Integracja i doświadczenie różnych dyscyplin: Jesteśmy świadomi i cenimy wkład, jaki każdy konsultant wnosi poprzez swoją specjalizację: antropologów, psychologów, matematyków, naukowców itp.
  2. Szacunek dla naszych klientów i uczestników: Etyka w stosunku do naszych uczestników i naszych klientów zawsze będzie ponad naszą działalność.
  3. Solidne procesy i metodologie: Opracowujemy najlepsze metodologie neuro-naukowe, aby zintegrować je ze znanymi tradycyjnymi metodologiami badawczymi.
  4. Rozwiązania zamiast raportów: więcej niż raport zawsze znajdziesz rozwiązania, które poprawią to, co oceniasz. Towarzyszymy Twoim procesom do 6 miesięcy po ich ocenie.
  5. Najlepsza technologia naukowa: Zawsze szukamy najlepszej technologii naukowej, aby móc ją obsługiwać naszych klientów.
  6. Współpraca: Rozwijamy więzi współpracy z naszymi klientami, partnerami, konkurentami i stowarzyszeniami w celu poprawy poziomu neuronauki stosowanej w Neuro Marketingu w Kolumbii i na świecie.

Lokalizacje

 • Madrid

  Madrid, Spain, , Madrid

Programy

  Instytucja oferuje również:

  pytania