Keystone logo
© Andrey Popov
Milpark Education

Milpark Education

Milpark Education

Wstęp

Milpark Education (Pty) Ltd jest zarejestrowana jako prywatna instytucja szkolnictwa wyższego w Republice Południowej Afryki w Departamencie Szkolnictwa Wyższego i Szkoleń zgodnie z Ustawą o szkolnictwie wyższym z 1997 r. Milpark Education jest zatem instytucją nadającą i może nadawać swoim absolwentom certyfikaty, dyplomy i stopnie naukowe, dla których posiada akredytację Komisji Jakości Szkolnictwa Wyższego (HEQC) Rady ds. Szkolnictwa Wyższego (CHE).

Wierzymy w oferowanie studentom Pathway uczenia się i jakości od wyższego certyfikatu do poziomu doktoratu. Obecnie oferujemy 21 akredytowanych programów szkolnictwa wyższego w czterech szkołach, a mianowicie; Szkoła Biznesu, Szkoła Handlowa, Szkoła Planowania Finansowego i Ubezpieczeń oraz Szkoła Inwestycji i Bankowości.

We wszystkich tych szkołach oferujemy Pathway uczenia się od wyższego certyfikatu do doktoratu, w tym krótkie kursy edukacji dla kadry kierowniczej, branżowe kursy ustawicznego rozwoju zawodowego oraz kuratorskie programy uczenia się i rozwoju dostosowane do firm.

Milpark Business School jest obecnie siedzibą jedynego w Afryce akredytowanego programu MBA (AMBA) do nauczania na odległość online.

W 2019 roku Milpark przejął firmę CA Connect, jedynego dostawcę edukacji online oferującego studia podyplomowe z rachunkowości.

Nasze programy są oferowane poprzez naukę online lub na odległość. Oferujemy elastyczność w oparciu o poziom zaangażowania, który studenci zdecydują się z nami, tak aby mogli zrównoważyć swoje studia z innymi codziennymi wymaganiami, które niesie ze sobą życie i praca w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Cape Town

  Main Road,368, 7925, Cape Town

 • Johannesburg

  Johannesburg, Republika Południowej Afryki

  • Durban

   Durban, Republika Południowej Afryki

   pytania