Keystone logo
Mills College

Mills College

Mills College

Wstęp

Bądź upoważniony do złożenia oświadczenia.

Mills to miejsce, w którym liczy się Twój głos - miejsce, w którym możesz być sobą w społeczności, która będzie wspierać Twoje edukacyjne i osobiste marzenia. Tutaj będziesz zachęcany, aby się wyróżniać, ośmielony do myślenia na wielką skalę i upoważniony do złożenia oświadczenia.

Zaczyna się od naszego zaangażowania w tworzenie wszechstronnej, zróżnicowanej społeczności, która prosi Cię o myślenie dla siebie i dla świata. Naszym celem jest zapewnienie Ci zarówno pewności siebie, jak i narzędzi, które pomogą Ci coś zmienić.

Nasi studenci pochodzą z różnych środowisk i mają różnorodne zainteresowania, ale wszyscy znajdują wsparcie w realizacji swoich pasji poprzez opiekę mentorską naszego wydziału. Będziesz mieć możliwości angażowania się we współpracę ze studentami i wykładowcami, które odmienią Twoje życie, co da ci przewagę w przyszłej karierze.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Oakland

    MacArthur Boulevard,5000, 94613, Oakland

    pytania