Keystone logo
© Millennia Atlantic University
Millennia Atlantic University

Millennia Atlantic University

Millennia Atlantic University

Wstęp

Millennia Atlantic University (MAU) oferuje zorientowane na biznes programy studiów licencjackich i magisterskich z naciskiem na administrację biznesową, zarządzanie i przedsiębiorczość. Millennia Atlantic University oferuje naszym studentom gościnną społeczność, gdzie spotykają studentów i instruktorów z całego świata, i gdzie będą mieli okazję zdobyć praktyczne doświadczenie, aby rozwiązać problem i prowadzić w świecie biznesu.

Od momentu powstania, MAU pozostaje wierny swojej misji zapewnienia wyjątkowej edukacji biznesowej i tworzenia możliwości dla swoich studentów i absolwentów.

Wraz z dodaniem TBB Bank School of Entrepreneurship, MAU nadal rozszerza swoją ofertę programową i tworzy unikalne przestrzenie współpracy dla nauki i odkrywania możliwości biznesowych.

MAU będzie nadal zapewniać obecnym studentom i absolwentom wiele możliwości angażowania się w kampusie i w wielokulturowej społeczności Doral-Miami. Te możliwości obejmują nasze niedawne uruchomienie Stowarzyszenia Absolwentów MAU i Złotą Galę Absolwentów. Działania te przyczyniają się do wzbogacenia doświadczenia edukacyjnego naszego ucznia i tworzą połączenia, które są przydatne po ukończeniu studiów.

Wydział MAU, pracownicy i administracja pozostają skupieni na tym, co jest dla nas najważniejsze: pomagając naszym studentom odkryć ich pełny potencjał. Nasi wykładowcy nie tylko mają odpowiednie osiągnięcia edukacyjne i referencje, ale także osiągnęli sukces zawodowy w przedmiotach, których uczą, dodając unikalną perspektywę do klasy.

Akredytacja

Millennia Atlantic University jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną Szkół i Uczelni Zawodowych (ACCSC). Komisja Akredytacyjna Szkół i Uczelni Zawodowych (ACCSC) jest uznaną agencją akredytacyjną przez Departament Edukacji USA.

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Doral

  3801 NW 97th Avenue, 33178, Doral

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • linkedin

pytania