Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Midland University

Midland University

Midland University

Wstęp

Założony w 1883, Midland University to uczelnia sztuk wyzwolonych zapewniająca odpowiednie możliwości w ponad 30 obszarach akademickich, cztery programy dla absolwentów i różnorodne programy studiów zawodowych dla studentów zarówno w ich lokalizacjach Fremont, jak i Omaha. Niedawno uznana przez Chronicle of Higher Education za 9. najszybciej rozwijającą się prywatną instytucję maturalną typu non-profit w kraju, Midland przyjmuje nowoczesne podejście do edukacji artystycznej. Nasze innowacyjne podejście do pracy z powrotem na rynku zapewnia studentom odpowiednie umiejętności, aby przewodzić w świecie z celem.

Studenci Midland University zwracają uwagę swoich doradców i zdobywają praktyczne doświadczenie na swoim kierunku, nie wspominając o przewadze w pracy i pośrednictwie w szkole wyższej. Midland promuje doskonałość poprzez ponad 30 kierunków i programów przedprofesjonalnych i ma reputację lidera w dziedzinie edukacji, biznesu, pielęgniarstwa i nauk medycznych oraz wyników ludzkich.

4-letnia gwarancja ukończenia studiów Midland gwarantuje, że studenci spełniający podstawowe wymagania ukończą studia w ciągu czterech lat. Jeśli nie ukończysz studiów w ramach naszego czteroletniego planu, zapłacimy Ci 100% czesnego, dopóki tego nie zrobisz. Jak to robimy? W naszym innowacyjnym Centrum 4-letniej gwarancji ukończenia studiów mamy cały zespół profesjonalnych doradców, którzy pomogą Ci odnieść sukces.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Fremont

    North Clarkson Street,900, 68025, Fremont

    pytania