Keystone logo
Middlesex University Dubai

Middlesex University Dubai

Middlesex University Dubai

Wstęp

MDX Dubai to pierwszy zagraniczny kampus renomowanego Uniwersytetu Middlesex z siedzibą w Londynie (Wielka Brytania). Kampus został otwarty w 2005 roku i studiuje na nim ponad 5000 studentów ponad 120 narodowości. MDX Dubai, światowej klasy brytyjski uniwersytet z 5 gwiazdkami przyznanymi przez Dubai Knowledge and Human Development Authority, jest jedną z wiodących instytucji oferujących wysokiej jakości brytyjską edukację w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


Uniwersytet ma ekscytujący, zróżnicowany i wielokulturowy kampus i szczyci się tym, że zapewnia studentom wyjątkowe doświadczenia. Uniwersytet oferuje ponad 70 programów podstawowych, licencjackich i podyplomowych, w tym: Rachunkowość i finanse, Zarządzanie biznesem, Marketing, Inżynieria komputerowa, IT, Data Science, Robotyka, Edukacja, Psychologia, Prawo, Media cyfrowe, Film, Pisanie kreatywne i Dziennikarstwo, Moda Projektowanie, projektowanie graficzne i wiele innych.

Middlesex University to globalna uczelnia, która stara się sprostać potrzebom i ambicjom zróżnicowanej kulturowo i międzynarodowo grupy studentów, oferując ambitne programy akademickie oparte na innowacyjnych badaniach, grantach i praktyce zawodowej. Middlesex University Dubai przygotowuje swoich studentów do bycia profesjonalnymi, wykwalifikowanymi osobami dostosowanymi do współczesnego świata, zaangażowanymi w uczenie się przez całe życie i zdolnymi do wnoszenia wkładu w społeczności, w których żyją i pracują.

Dlaczego MDX Dubai?

 • Uznany na całym świecie i akredytowany w branży brytyjski stopień jakości.
 • Szeroka gama stypendiów i grantów dla studentów studiów licencjackich, podyplomowych, zagranicznych i zawodowych
 • Oparta na badaniach, światowej klasy edukacja w Wielkiej Brytanii oferowana w najnowocześniejszych obiektach
 • Złóż wniosek, podając przewidywane oceny, aby otrzymać list z ofertą warunkową na styczeń 2024 r
 • Prężnie rozwijająca się społeczność studencka z napiętym kalendarzem klubów sportowych i kulturalnych
 • Dedykowana usługa karier zapewniająca zindywidualizowany mentoring i wsparcie w znalezieniu pracy i staży
 • Luksusowe, niedrogie zakwaterowanie w pobliżu kampusu, z bezpłatnym autobusem wahadłowym
 • Możliwość przeniesienia punktów za granicę na drugim roku studiów licencjackich

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.mdx.ac.ae


Oprócz posiadania wszystkich zalet związanych z byciem uniwersytetem brytyjskim studenci kampusu w Dubaju mogą korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje szybko rozwijające się nowoczesne miasto w sercu Bliskiego Wschodu, jednocześnie doświadczając różnorodnych narodowości i kultur tworzących populację z Dubaju. Kampus znajduje się w Dubai Knowledge Park, zajmując przestronne sale lekcyjne i obszary do nauki w czterech budynkach. Sam park wiedzy w Dubaju został utworzony w 2003 r. Dla międzynarodowych instytucji promujących uczenie się. Dlatego studenci Middlesex University Dubai mają okazję uczestniczyć w znacznie szerszej społeczności studentów.

Zapytać terazOprócz posiadania wszystkich zalet związanych z byciem uniwersytetem brytyjskim studenci kampusu w Dubaju mogą korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje szybko rozwijające się nowoczesne miasto w sercu Bliskiego Wschodu, jednocześnie doświadczając różnorodnych narodowości i kultur tworzących populację z Dubaju. Kampus znajduje się w Dubai Knowledge Park, zajmując przestronne sale lekcyjne i obszary do nauki w czterech budynkach. Sam park wiedzy w Dubaju został utworzony w 2003 r. Dla międzynarodowych instytucji promujących uczenie się. Dlatego studenci Middlesex University Dubai mają okazję uczestniczyć w znacznie szerszej społeczności studentów.

Nocleg

Nawiązaliśmy współpracę z The Myriad, aby zapewnić naszym studentom niedrogie, luksusowe zakwaterowanie dla studentów.

Myriad to zupełnie nowa, najnowocześniejsza społeczność studencka zlokalizowana w Dubai Academic City - zaledwie 35 minut od kampusu uniwersyteckiego. Studenci, którzy przebywają w The Myriad, są w stanie zanurzyć się w szerszej społeczności studenckiej, która zachęca osoby z różnych instytucji do nawiązywania kontaktów i nawiązywania kontaktów.

Dowiedz się więcej

Międzynarodowe stypendia naukowe

Dowiedz się, czy się kwalifikujesz

Middlesex University Dubai wierzy, że każdy student powinien mieć możliwość dostępu do światowej klasy edukacji w Wielkiej Brytanii, która zapewni mu przyszłość pełną sukcesów. Uruchomiliśmy szeroką gamę stypendiów i stypendiów pokrywających czesne, aby od września 2023 r. wysokiej jakości studia w Wielkiej Brytanii były przystępne i dostępne oraz aby zapewnić, że w tych trudnych czasach uwzględniamy osobistą sytuację każdego studenta. Nasze międzynarodowe stypendia na studia mają zastosowanie we wszystkich programach i można je łączyć z szeregiem innych stypendiów (w zależności od dostępności).

Jeśli chcesz dowiedzieć się, do jakich stypendiów i dotacji się kwalifikujesz, skontaktuj się z przedstawicielem krajowym, który będzie w stanie Ci pomóc.

Przedstawiciele krajów i regionów

Indie:

Khushboo Baghel – [email protected]

Wielka Brytania i Europa:
Jamie Brannon - href="[email protected]

Afryka:
Książę Asiedu - [email protected]
Mercy Manasseh – mił[email protected]
Abdullah Anderson – [email protected]

Pakistan:
Anusha Sami - [email protected]

GCC:

Muhammed Rizwan – [email protected]
Liana D'Souza - [email protected]

Sri Lanka:
Eranda Kulatunga – [email protected]

WNP i Europa Wschodnia:
Karolina Amankulova - [email protected]

Ameryka Łacińska:
Daniela Santiago – [email protected]

Brazylia:
Sheliza Mamad - [email protected]

Daleki Wschód:
Eranda Kulatunga – [email protected]

Reszta świata:
Tristan Anderson – [email protected]


lub wyślij e-mail na adres [email protected]

Wirtualne dni otwarte

161146_VOD.jpg

Weź udział w naszych wirtualnych dniach otwartych, podczas których możesz porozmawiać z wykładowcami i pracownikami, aby dowiedzieć się więcej o naszej szerokiej gamie programów, wymaganiach wstępnych, stypendiach, trybach studiów i poczuć, jak to jest studiować w światowej klasy Uniwersytet Wielkiej Brytanii w Dubaju.

Rejestracja tutaj

Co mówią studenci MDX

„Studiowałem z wyróżnieniem BA Honors International Tourism Management na Middlesex University Dubai . Przyjazny Dział Rekrutacji Uniwersytetu, który natychmiast odpowiedział na moją aplikację i zapewnił mi wsparcie przez cały proces, ułatwił proces rekrutacji. Jako student z Nigerii zdecydowałem się na studia w Dubaju, ponieważ jest to miasto pełne niesamowitych możliwości, a na uniwersytecie miałem okazję poznać ludzi z wielu różnych krajów. Oprócz nawiązywania przyjaźni z całego świata, moi wykładowcy zawsze byli przyjaźni i pomocni. Przed dołączeniem do programu licencjackiego studiowałem International Foundation Program (IFP) na Middlesex University Dubai , który przygotował mnie do studiów licencjackich.”

- Fatimah Sadiq Sani, BA Honors International Tourism Management (klasa 2020)

Przeczytaj więcej historii sukcesu uczniów

Media społecznościowe

FB IG YT TWLIN TT

Lokalizacje

 • Dubai

  Dubai Knowledge Park - Blocks 4, 16, 17 & 19, P.O. Box 500697, , Dubai

  pytania