Keystone logo
Middle East University

Middle East University

Middle East University

Wstęp

Uniwersytet East Middle (MEU) jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Libanie, rozszerzając nasze korzenie z powrotem do 1930 roku. Jednak byliśmy w naszej obecnej lokalizacji na szczycie wzgórza w Sabtieh od 1946 roku. Nasza idylliczne zielonych campus zapewnia zapierające dech w piersiach widok Bejrucie i Morze Śródziemne krzewienia idealne warunki do pracy i socjalizacji.

MEU jest szczęśliwy i opiekuńczy społeczności, w której dążenie do doskonałości akademickiej jest postrzegane jako ważne, ale gdzie potrzeby społeczne i duchowe są pod opieką, jak również. Jesteśmy wspólnotą międzynarodową, gdzie wszystkie osoby są postrzegane jako o równej wartości, niezależnie od kręgu kulturowego, rasy czy wyznania.

Meu Fakty

Składa się z czterech wydziałów

Wydział Sztuki i Nauki Wydział Zarządzania Wydział Edukacji Nauczycieli Wydział Filozofii i Teologii

Ośrodki akademickie i instytuty

Arabic Language Institute Instytut Języka Angielskiego Biblioteka George Arthur Keough Instytut Studiów islamskich i arabskich

Dodatkowe programy

MEU oferuje również student pierwszego roku programu, program studiów zagranicznych, to zewnętrzny program angielskiego, intensywny i program języka arabskiego.

Diverse Campus

Jesteśmy dumni, że mamy uczniów i pracowników, reprezentujących ponad 20 krajów z całego świata.

Lokalizacja

MEU leży na wschód od Bejrutu w Sabtieh na 30 ha w spokojnej, zielonej wzgórzu, z którego roztacza się piękny widok z widokiem na miasto i Morze Śródziemne.

Lokalizacje

  • Sidon

    Middle East University , , Sidon

pytania