Keystone logo
Mahatma Gandhi University Rwanda

Mahatma Gandhi University Rwanda

Mahatma Gandhi University Rwanda

Wstęp

Jako środek wstępie, Mahatma Gandhi University (MGU) jest wiodącą instytucją edukacyjną Rwandzie, ustanowiony i uznany przez Wyższą Radę Edukacji, Ministerstwo Edukacji, Govt. Republiki Rwandy. Dodatkowo MGU jest Ruanda (www.mgu.ac.rw) jest członkiem organizacji o nazwie cenionego Inter-University Rada Afryce Wschodniej (IUCEA). Jest to organizacja non-profit, uniwersytetów w regionie Afryki Wschodniej, który ułatwia utrzymanie porównywalnych międzynarodowo standardów edukacyjnych w Afryce Wschodniej, w celu wspierania konkurencyjności regionu w dziedzinie szkolnictwa wyższego. Poza tym, Uniwersytet otrzymał akredytację od różnych organizacji międzynarodowych na całym świecie, który poprawia jakość treści i nauczania otwartego, odległości, elastycznej, e-learningu i edukacji online, takich jak Rada Inter Uniwersytet Afryce Wschodniej (IUCEA), Międzynarodowa Rada otwarte i na odległość Edukacji (ICDE), członek United Nations globalne programy kompaktowy, Institutional Członek Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Edukacji Międzynarodowej, USA (AAIE), Stowarzyszenia afrykańskich uniwersytetów ( AAU) i wiele więcej.

Mahatma Gandhi University Rwanda jest Instytucja Higher Learning ustanowiony i uznany przez Wyższą Radę Edukacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej i rządu Republiki Rwandy. Celem tej uczelni jest kształcenie studentów na całym świecie i uczynić je zdolnym obywatelem. Uniwersytet Praca w charakterze niezarobkowym uczelnią w Afryce Wschodniej. W tym Uniwersytetu zarobić swój stopień na Twoich warunkach. Czy wybrać do nauki w trybie online lub w lokalnym kampusie, można liczyć na trudnym programem nauczania i sprzyjające środowisko uczenia się. Mahatma Gandhi University jest instytucją, która obiecuje stać się jednym z wiodących uniwersytetów "globusy z uznanej reputacji doskonałości w dziedzinie badań i nauczania.

Ci, którzy zdecydują Mahatma Gandhi University uzyskać dostęp do szerokiego zakresu programów, które stanowią punkt wyjścia do morza możliwości. Staramy się promować rejestr osiągnięć i sukcesów w pracy akademickiej doskonałości i perspektyw. Aby umożliwić naszym studentom realizować swój program na całe życie, tym zainwestowaliśmy w infrastrukturę i pracowników. Mahatma Gandhi University jest w czołówce w korzystaniu z technologii informacyjnych i komunikacyjnych w celu wspierania uczenia się i nauczania. Mamy mieszane stosowania e-learningu z tradycyjnych wartości uczenia się i nauczania, aby dać naszym studentom elastyczne i dynamiczne doświadczenie uczenia się.

Naszym celem jest stać się wiodącym centrum doskonałości akademickiej i preferowane miejsce dla wszystkich tych, którzy dążą do doświadczenia akademickiego pełniącego.

Lokalizacje

 • Kigali

  KN 25 St 9, Dist. Nyarugenge,Village Kiyovu, Behind hill view hotel, , Kigali

  • Kigali

   District Bugesera Sector Nyamata, Cell Nyamata, , , Kigali

   pytania