Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Metropolitan State University Of Denver

Metropolitan State University Of Denver

Metropolitan State University Of Denver

Wstęp

MSU Denver to kompleksowy, maturalny i magisterski uniwersytet miejski, który oferuje sztukę i naukę, kursy i programy zawodowe i biznesowe zróżnicowanej populacji studentów w atmosferze wzajemnego szacunku. Doskonałość w nauczaniu i uczeniu się jest głównym celem MSU Denver. Od ponad 50 lat MSU Denver wyznacza kierunek zmian w życiu, społeczności i szkolnictwie wyższym.

Umożliwiamy studentom Kolorado rozwijanie ich życia i kariery dzięki wysokiej jakości edukacji w świecie rzeczywistym. Gospodarkę państwową zasilamy dzięki naszym 95 000 gotowych do pracy absolwentów, z których ponad 80% pozostaje w Kolorado. Z siedzibą w sercu Mile High City, MSU Denver zapewnia niezrównany dostęp do staży i sieci zawodowych, które ułatwiają karierę.

MSU Denver oferuje wysokiej jakości edukację bez wysokiej ceny.

Nasze zajęcia są prowadzone przez uznanych naukowców, ekspertów krajowych i ikony branży. W każdym kursie uwzględniają praktyczne uczenie się, co pomaga uczniom stać się gotowymi do kariery, krytycznymi myślicielami, których firmy chcą zatrudnić.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Denver

    Auraria Parkway,890, 80204, Denver

    pytania