Keystone logo
Mercy College Magister rachunkowości publicznej
Mercy College

Magister rachunkowości publicznej

Dobbs Ferry, Stany Zjednoczone

14 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 917 / per credit *

W kampusie

* za kredyt

Wstęp

MS in Public Accounting to program o wartości dodanej, który jest zarejestrowanym programem kwalifikującym do licencji na 150 godzin kredytowych. Po ukończeniu wymaganych i wymaganych kursów możesz przystąpić do egzaminu CPA Certified Public Accountant w stanie Nowy Jork. Jeśli masz licencjat z rachunkowości lub innej dziedziny, magister rachunkowości publicznej jest dla Ciebie, szczególnie jeśli chcesz zostać księgowym publicznym lub jeśli jesteś zawodowym księgowym, który chce spotkać się z American Institute of Certified Public Accountants (AICPA) 150 kryteriów programu godzin kredytowych.

Absolwenci MS w programie rachunkowości publicznej, którzy aspirują do zostania CPA, spełnią wymóg licencyjny stanu Nowy Jork z rocznym odpowiednim doświadczeniem zawodowym.

MS w rachunkowości publicznej przygotuje cię do zatrudnienia w dynamicznym zawodzie. Nasz program jest idealny dla Ciebie, jeśli chcesz rozpocząć karierę zawodową w zawodzie księgowości publicznej, przemysłu, rządu lub organizacji non-profit.

Szybkie fakty z rachunkowości publicznej

 • GMAT Opcjonalne
 • Kampus Westchester / Manhattan
 • Program wieczorny
 • VITA (program szkoleń podatkowych)

Program MS MS rachunkowości publicznej

Kursy rachunkowości

 • ACCT 510 Globalna analiza sprawozdań finansowych
 • ACCT 520 Współczesne audyty
 • ACCT 530 Zaawansowana teoria rachunkowości
 • ACCT 540 Zaawansowane opodatkowanie podmiotów gospodarczych
 • ACCT 550 Zarządzanie kosztami Zaawansowana kontrola
 • ACCT 560 Badanie oszustwa

Kursy biznesowe

 • FINC 703 Korporacyjna polityka finansowa

lub

 • FINC 710 Fuzje korporacyjne
 • MBAA 504 Marketing Systems
 • MBAA 535 Procesy komunikacyjne
 • MBAA 602 Ekonomia zarządzania

Przestrzeganie harmonogramu pozwoli uczniom ukończyć program w pięciu kwartałach ciągłych studiów.

Helloquence / Unsplash

122884_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

Cel, powód

Master of Science in Public Accounting przygotowuje absolwentów do zatrudnienia w dynamicznym zawodzie. Program jest oferowany wykwalifikowanym kandydatom, którzy chcą rozpocząć lub rozwijać swoją karierę w zawodzie księgowości publicznej lub w przemyśle, rządzie lub organizacjach non-profit. Program integruje zaawansowane badania i badania w zakresie audytu, podatków, finansów i rachunkowości zarządczej z kursami biznesowymi w programie Master of Business Administration, które zapewniają dogłębność i zasięg uczenia się. Master of Science in Public Accounting przeznaczony jest dla osób posiadających licencjat z rachunkowości / biznesu lub niepowiązanych kierunków studiów, które chcą rozpocząć zawód księgowości publicznej oraz dla tych zawodowych księgowych, którzy chcą spotkać się z American Institute of Certified Public Accountants (AICPA) 150-godzinne kryteria programowe. Kandydaci, którzy nie mają wykształcenia biznesowego lub rachunkowego, lub którzy nie ukończyli niezbędnych wymagań wstępnych, będą musieli ukończyć wstępny program studiów licencjackich, zanim będą mogli rozpocząć studia magisterskie. Skontaktuj się z przewodniczącym działu księgowości w celu uzyskania informacji. Absolwenci MS w programie rachunkowości publicznej, którzy chcą zostać Certyfikowanymi Księgowymi, spełnią wymóg licencyjny stanu Nowy Jork z rocznym odpowiednim doświadczeniem zawodowym.

Wymagania stopnia

Wymagania dotyczące matur i dopuszczenia do Master of Science w rachunkowości publicznej obejmują:

 1. Do przystąpienia do programu wymagany jest zapis maturalny z 120 punktami wstępnego kursu z określonych dziedzin rachunkowości, biznesu oraz sztuk i nauk humanistycznych. Skontaktuj się z przewodniczącym działu księgowości, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat kursu. Studenci zagraniczni muszą złożyć formalną ocenę wszystkich zajęć międzynarodowych; preferowana jest ocena dokonana przez World Education Services (WES). Należy również przedłożyć wyniki TOEFL.
 2. Szczegółowe oświadczenie o celach zawodowych, w którym podano powody zgłoszenia się do programu i korzyści, jakie wnioskodawca może odnieść z jego ukończenia.
 3. Wywiad z przewodniczącym lub osobą wyznaczoną do działu księgowości. Zadowalający wynik GMAT może być wymagany dla kandydatów bez doświadczenia merytorycznego lub GPA poniżej 3,0.
 4. Zamiast GMAT można zastosować pomyślne zakończenie egzaminu CPA lub CMA lub równoważnego egzaminu.

Cele rachunkowości publicznej

Celem programu jest przygotowanie studentów do praktyki w zawodzie rachunkowości publicznej, umożliwiając im zdobycie, rozwój i zastosowanie wiedzy, umiejętności i kompetencji wymaganych w tej dziedzinie. Studenci będą zachęcani do integracji i stosowania wiedzy z zakresu rachunkowości i biznesu, samodzielnego myślenia, angażowania się w badania i utrzymywania wysokich standardów etycznych.

Oczekiwania absolwenta

Absolwenci programu Master of Science in Accounting będą mogli wykonać następujące czynności:

 • Wykazać wiedzę i umiejętności wymagane do kariery w dziedzinie rachunkowości publicznej lub pokrewnej dziedzinie
 • Wykazać się biegłością w zakresie kompleksowej analizy, komunikacji i technologii informatycznych
 • Kontynuuj kariery w dziedzinie rachunkowości publicznej lub podobnej dziedziny i skutecznie konkuruj
 • Wykorzystaj wiedzę na temat osobistych, etycznych i społecznych obowiązków w celu skutecznego podejmowania decyzji

Wyniki programu

Pod koniec tego programu uczniowie powinni umieć:

 • Użyj analizy strategicznej i metod ilościowych, aby rozwiązać problemy
 • Podejmuj decyzje, wykorzystując wiedzę na temat koncepcji i standardów rachunkowości, audytu oraz podatków
 • Użyj umiejętności mówienia, pisania i prezentacji, aby skutecznie komunikować się z księgowością i innymi informacjami biznesowymi
 • Pracuj efektywnie i współpracuj w zespołach
 • Wykazać się wiedzą na temat etycznych obowiązków księgowych i audytorów
 • Oceń dylematy etyczne, aby określić wpływ możliwych działań na grupy interesariuszy
 • Przeprowadź badania, poprzyj hipotezy dowodami i odpowiedz na wyzwania

Możliwości zawodowe

Absolwenci rachunkowości publicznej mogą ubiegać się o stanowiska takie jak Certified Public Accountant (CPA), audytor rządowy, audytor wewnętrzny, doradca finansowy, księgowy podatkowy i księgowy usług zarządzania.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

O szkole

pytania