Keystone logo
Mercy College

Mercy College

Mercy College

Wstęp

Mercy College jest dynamiczny, zróżnicowany New York City College, którego powierzchnia uczniowie są na osobistą misję: aby uzyskać jak najwięcej z życia przez uzyskanie jak najwięcej z ich wykształceniem.

Założona w 1950 roku, Mercy oferuje ponad 90 studiów licencjackich i Wyższe i certyfikatów programów w ciągu pięciu szkół: biznes, edukacja, zdrowie i Nauk Przyrodniczych, Nauk Humanistycznych i Społecznych oraz Behavioral Sciences. Mercy College kwestionuje jej wykładowców i pracowników do pracy w szkolnictwie wyższym dla każdego tyle głodny, aby zarobić na lepsze miejsce w życiu. Z kampusów w Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan i Yorktown Heights, vibrancy kultury College jest podtrzymywany przez zróżnicowaną studentów z całego regionu.

Mercy102

Przekształcające Doświadczenie edukacyjne
Miłosierdzie kwestionuje każdy z jej studentów i absolwentów, aby przekroczyć swoje osobiste i intelektualne oczekiwania. Absolwenci Miłosierdzia udowadniają sukces i zaufanie w całym spektrum profesjonalnych i zawodowych, a także wpływ mają w swoich społecznościach i na całym świecie jest dowodem na uprawniającej doświadczenie edukacyjne.

Aktywna społeczność akademicka Mercy umieszcza dużą wagę do nauki poza zajęciami z rzeczywistych doświadczeń. Takie podejście do stypendium zachęca studentów do zastosowania, czego uczą się w klasie z życia po ukończeniu studiów. światowej sławy pracy wydziału Mercy ściśle ze studentami na temat tych projektów.

Mercy_York

Miłosierdzie jest zobowiązana do łączenia uczniów ze światem. Kolegium ma bogatą tradycję pracy społecznej w ramach inicjatywy "Miłosierdzie Gives Back", który zachęca uczniów do udziału w, a szanse ołów, obsługa-learning. Jest to odzwierciedleniem historii Mercy i wartości zawarte w uszczelce Mercy College (Inserviendo Consumere, spożywane w eksploatacji).

Na terenie kampusu wydarzenia i doświadczenia międzynarodowe podróże pomóc uczniom odkryć i docenić kulturę daleko od domu. Nasi absolwenci są obywatelami zaręczeni.

Mercy101

Pakt Advantage
Zobowiązała się do wspierania studentów w całej swojej edukacji, Mercy College oferuje spersonalizowane doświadczenie edukacyjne, które zawiera spersonalizowane zamówienia programu Kolegium Achievement (pakt). PAKT jest uznanym w kraju program mentorski, który służy jako model do sukcesu ucznia. www.mercy.edu/ 877-MERCY-GO.

Twój PAKT Mentor to osoba, punkt, który pomaga nawigować życia uczelni. Twój opiekun pomoże Ci zrozumieć i starać się o pomoc finansową, wybrać odpowiedni dur wybrać i zarejestrować się na zajęcia, śledzić swoje postępy w nauce, rozwijanie umiejętności przywódczych, wylądować staż i przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych.

Mercy_ny

Pożądanym Campus Środowisko
Zapierające dech w piersiach przyroda na rzece Hudson odróżnia sceniczną kampus Miłosierdzia w malowniczej miejscowości Dobbs Ferry. Główna ulica Dobbs Ferry, zaledwie kilka kroków od kampusu, oferuje urocze restauracje, butiki, sklepy, kawiarnie i tętniące życiem społeczności. Stacja kolejowa Metro-North, położony na terenie kampusu, sprawia, że ​​Nowy Jork dostępne. Dojedziemy w samym sercu Manhattanu, przy Grand Central Station, w czasie krótszym niż 30 minut. Zbadać sztukę w MoMA, doświadczenie Broadway, łyżwach w Bryant Park, odkryć operę w Met, złapać gry na Yankee Stadium lub Citi Field, odkrywania Central Park, Metropolitan Museum of Art i Ogrodu Botanicznego i zdobyć doświadczenie z niezliczonymi Staż i praca szans.

inne kampusy Miłosierdzia, który znajduje się na Manhattanie w Bronksie i Yorktown Heights, oferują elastyczność i wygodę.Przystępność
Miłosierdzie oferuje jedne z najniższych stawek czesne prywatnych w kraju, a najniższy w stanie Nowy Jork. Uczelnia zapewnia również hojne pakiety stypendium na wysokim osiągnięcia uczniów. Czy uczniowie są mieszkalnego lub dojazdy, będą one odkryć bogactwo możliwości i wzbogacającym doświadczeniem uczelni za ułamek kosztu średniego krajowego.

Misja

Mercy_DF1

Mercy College jest zobowiązana do przekazywania zmotywowanych studentów możliwość przekształcić swoje życie poprzez szkolnictwa wyższego poprzez oferowanie sztuk wyzwolonych i profesjonalne programy indywidualne i środowiskach o wysokiej jakości kształcenia, a tym samym przygotowanie studentów do podjęcia satysfakcjonującej kariery, aby kontynuować naukę przez całe życie i działać etycznie i odpowiedzialnie w zmieniającym się świecie.

MercyMission

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Dobbs Ferry

  Mercy College 555 Broadway, 10522, Dobbs Ferry

 • New York

  47 West 34th Street (Herald Square), 10001, New York

 • New York

  1200 Waters Place, 10461, New York

  • Yorktown Heights

   2651 Strang Boulevard Yorktown Heights, 10598, Yorktown Heights

   • USA Online

    USA Online, Stany Zjednoczone

    pytania