Keystone logo
MELIUSform Business School

MELIUSform Business School

MELIUSform Business School

Wstęp

MELIUSform Business School , dzięki doświadczeniu w zakresie szkoleń zarówno swoich członków, jak i kadry, od 1996 roku wnosi unikalne know-how na rynku szkoleń zawodowych i menedżerskich . Celem jest wywieranie pozytywnego wpływu na przyszłość jednostek i organizacji poprzez szkolenia dostosowane do ich rzeczywistych potrzeb.

MELIUSform Business School inwestuje dużo energii i środków w upowszechnianie wartości, o czym świadczy ciągłe nauczanie zgodne z trendami świata pracy, ciekawość, pragmatyzm i siła do innowacji.

Innowacja w planowaniu szkoleń pozwoliła MELIUSform Business School zdobyć nagrodę SMAU Milan 2020 Award oraz AIF Adriano Olivetti Award jako 1 miejsce w kategorii Badania i innowacje.

Nasze produkty

Z MELIUSform uwolnij swój treninggdzie chcesz, kiedy chcesz, jak chcesz!

Obecnie MELIUSform Business School prowadzi szkolenia na 3 różne sposoby:

• w tradycyjnej klasie , w przyjaznych i wygodnych salach biur w Mediolanie, Rzymie i Padwie;

• w transmisji na żywo (VLS) , co pozwala na interakcję w czasie rzeczywistym z nauczycielami i innymi uczestnikami;

Na żądanie lub „odroczone przesyłanie strumieniowe” z maksymalną elastycznością, śledząc je „gdzie chcesz”, „kiedy chcesz” i „na dowolnym urządzeniu”: Smart TV, komputer, tablet, smartfon itp.

We wszystkich przypadkach gwarantowany jest dostęp do nowego wirtualnego kampusu MELIUSform ze wszystkimi materiałami dydaktycznymi (ulotkami, ćwiczeniami, studiami przypadków, filmami wideo, testami, wiadomościami itp.) zintegrowanymi w tym samym środowisku cyfrowym, aby móc korzystać z -dogłębne studia lub odzyskiwanie lekcji.

Usługi wspierające Twoje szkolenie

Staże i kariera

Pomożemy Ci zbudować Twoją osobistą markę. Oferujemy wysokiej jakości usługi, z pomocą doświadczonych psychologów i trenerów zajmujących się coachingiem i tutoringiem.

Darmowe webinaria

Darmowe webinaria o dużej wartości edukacyjnej. Nowy sposób na doświadczenie treningu, wygodnie z domu i całkowicie za darmo.

Bezpłatne aplikacje Excel®

Oprogramowanie i aplikacje Excel®️ (również bezpłatne). Oprogramowanie i szablony Excel®️ do doradztwa i rozwiązywania mikroproblemów w wykonywaniu zawodów.

Referencje studentów

Lokalizacje

  • Rome

    Via Duilio, 12, 00192, Rome

    pytania