Keystone logo
Megatrend University

Megatrend University

Megatrend University

Wstęp

Megatrend University , akademicki związek rodzinny z 12 wydziałami i jednym instytutem, również w tym roku otwiera szeroko drzwi dla maturzystów i oferuje wejście w świat edukacji prowadzonej według najnowszych standardów pedagogicznych. Formy nauczania - wykłady, zajęcia praktyczne, warsztaty, symulacje, ewaluacja i ocena wiedzy - dostosowane są do wrażliwości, rytmu, potrzeb i możliwości młodych ludzi, którzy chcą się czegoś nowego nauczyć.

Istnieje wiele powodów, dla których łatwo zdecydujesz się na studia w Megatrend. Po pierwsze ze względu na nietuzinkowe programy studiów na naszych wydziałach, starannie stworzone, aby spełniać najwyższe standardy studiów, doskonałą kadrę dydaktyczną, najpiękniejszy nowoczesny budynek, w którym odbywają się wszystkie zajęcia studenckie, a wreszcie - dzięki znakomitej współpracy międzynarodowej nawiązanej od Od Ameryki po Japonię i od Skandynawii po RPA.

Studia w Megatrend to także dość bogate życie towarzyskie, ponieważ organizujemy i wspieramy wiele najważniejszych wydarzeń kulturalnych, artystycznych i sportowych w kraju.

Wartość specjalistów kształconych na tej uczelni oraz jakość wiedzy, jaka opuszcza nasze sale dydaktyczne, zostały docenione na rynku pracy. Absolwenci Megatrend University stosunkowo łatwo znajdują pracę, a niektórzy z nich mają bardzo odpowiedzialne stanowiska w gospodarce, finansach, kulturze, mediach, bezpieczeństwie i innych firmach, organizacjach i organach publicznych w Serbii i na całym świecie. Najlepiej widać to po rozproszonych geograficznie absolwentach, stowarzyszeniu, które pomaga studentom pozostać w kontakcie z uniwersytetem nawet po ukończeniu studiów.

Nasi byli uczniowie zbierają się pod hasłem:

JESTEŚMY Z Megatrend University - TO BYŁA DOBRA SZKOŁA!

Lokalizacje

  • Belgrade

    Maršala Tolbuhina,8, , Belgrade

    pytania