Keystone logo
Mediterranea University of Reggio Calabria

Mediterranea University of Reggio Calabria

Mediterranea University of Reggio Calabria

Wstęp

Położony w samym centrum Morza Śródziemnego, The UNIWERSYTET zapewnia bogactwo wiedzy zbudowanej na każdy aspekt tej dziedzinie: idealne odskocznię dla tych, którzy chcą studiować w Reggio i budować swoją przyszłość w mieście z metropolii oddechu, angażując do jej urody.

Założona w 1982 roku, Università Mediterranea dokonał reorganizacji przewidziane przez reformę, a obecnie przedstawiane z sześciu wydziałów w dziedzinie rolnictwa, architektury i inżynierii, prawie sześćdziesięciu laboratoriów i odnowionej oferty edukacyjnej.

Jest on dostępny dla studentów nowy obszar dedykowany do usług administracyjnych, bezpłatny bezprzewodowy, stypendia, nowe miejsce zamieszkania do zwiększenia nośności poza firmą i zagranicznych studentów, warsztaty teatralne i 200 stypendiów w ramach programu Erasmus na studia za granicą.

Pełen kalendarz wydarzeń kulturalnych w całym roku Università Mediterranea Łączy swoje zaangażowanie na rzecz badań i nauczania. Koncerty, warsztaty i działania we współpracy ze stowarzyszeniami studenckimi umieszcza się w sekcjach poświęconych informując stronie internetowej Uczelni.

Z Web przechodzi również główną ofertę usług dla studenta: rejestracja, podatki i kariery kolegium są na komputerze. I żeby zachować się poinformowana przez Università Mediterranea regularne newslettery, spersonalizowane e-maile i strony na Facebooku i Twitterze. Wielka dbałość o orientacji przed i po absolwenta kurator UniOrienta z usług doradczych, staży i spotkań ze szkołami.

Lokalizacje

  • Reggio Calabria

    Salita Melissari, 89124, Reggio Calabria

pytania