Keystone logo
Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Wstęp

Gotowy kształtować swoją przyszłość? Nie ma lepszego miejsca na rozpoczęcie.

MCPHS to prywatna, nienastawiona na zysk uczelnia skoncentrowana na opiece zdrowotnej z pełnym spektrum programów opieki zdrowotnej. Jako instytucja edukacyjna jesteśmy pasjonatami naszych studentów, a oni równie pasjonują się karierą w ważnej branży. Chociaż prawie niemożliwe jest ustalenie ceny za budowanie swojego życia wokół swojej pasji, uważamy, że MCPHS jest niezwykłą, wszechstronną wartością za to, co otrzymujesz w zamian.

Misja

MCPHS przygotowuje absolwentów do rozwoju zdrowia na całym świecie poprzez doskonałość, innowacyjność i współpracę w nauczaniu, praktyce, stypendiach i badaniach oraz do przekształcania społeczności, którym będą służyć.

Wizja

MCPHS jest innowatorem w dziedzinie edukacji zdrowotnej i zawodowej, która przygotowuje przyszłe pokolenia światowych liderów i promuje systemy poprawiające zdrowie społeczeństwa.

 • Sukces studencki: Nasi absolwenci są przygotowani do osiągania wysokich poziomów sukcesu, zarówno w wybranej przez siebie karierze, jak iw życiu.
 • Doświadczenie studenckie: Nasi studenci są aktywnymi uczestnikami nauki, cieszą się silnym poczuciem związku ze społecznością uniwersytecką i czują się upoważnieni do realizacji swoich celów osobistych i zawodowych.
 • Sukces wydziału i personelu: Nasi wykładowcy i pracownicy są uznawani za liderów w szkolnictwie wyższym dzięki ich ciągłym wysiłkom na rzecz rozwoju zawodowego i współpracy jako społeczności.
 • Infrastruktura i technologia: Nasze intelektualne, fizyczne i cyfrowe środowiska zachęcają do zaangażowania, rozwijają naukę, wprowadzają innowacje, promują współpracę i wspierają jakość we wszystkim, co robimy.

Statystyka

MCPHS dąży do sukcesu każdego ucznia.

Studenci MCPHS są profesjonalni i zmotywowani i reprezentują prawie każdy stan w USA i dziesiątki innych krajów. MCPHS nie tylko cieszy się bogatą różnorodnością wśród naszych studentów, ale także oferuje bogatą różnorodność programów opieki zdrowotnej, równolegle z interdyscyplinarnym podejściem zespołowym w nowoczesnych instytucjach opieki zdrowotnej.

 • 80% studentów wraca po pierwszym roku.
 • 72% studentów kończy studia w ciągu 6 lat.
 • Ponad 100 programów oferowanych w naszych trzech kampusach i online, a wszystkie mają na celu przygotowanie kolejnego pokolenia liderów opieki zdrowotnej.

Studenci zdobywają doświadczenie w jednych z najlepszych instytucji opieki zdrowotnej na świecie.

Nasi studenci mają dostęp do najbardziej poszukiwanych staży, staży klinicznych i możliwości badawczych na naszym własnym podwórku. Od wiodących szpitali w środkowym Massachusetts i New Hampshire po światowej klasy obszar medyczny i akademicki Longwood w Bostonie, nasi studenci zdobywają cenne, rzeczywiste doświadczenie w instytucjach, w tym w szpitalu pediatrycznym nr 1 w kraju i najwyżej ocenianym ośrodku leczenia raka w Nowej Anglii centrum, żeby wymienić tylko kilka.

 • 7500 Średnia liczba ofert pracy rocznie wśród instytucji w obszarze medycznym i akademickim Longwood.
 • 5 klinik i ośrodków na miejscu, w których studenci zdobywają praktyczne doświadczenie z prawdziwymi pacjentami.
 • 22 643 pacjentów przyjętych przez studentów pielęgniarki rodzinnej w ramach naszych programów w Manchesterze, Worcester i online w ciągu jednego roku akademickiego.

Jako instytucja dydaktyczna, nasz wydział skupia się na naszych studentach.

W przeciwieństwie do instytucji badawczych, nasz wydział koncentruje się na jednej rzeczy: nauczaniu. Nasi wybitni wykładowcy pracujący w pełnym wymiarze godzin są członkami krajowych akademii i pełnili funkcję prezesów krajowych stowarzyszeń zawodowych. Są redaktorami czasopism medycznych, badaczami projektów badawczych finansowanych ze środków federalnych i liderami biznesu. Przede wszystkim są mentorami dla naszych uczniów, są bardzo dostępni i wspierają.

 • 826 członków wydziału w MCPHS.
 • 90% pełnoetatowych wykładowców z końcowymi stopniami naukowymi.
 • Stosunek liczby studentów do liczby wykładowców 13:1.

Poprawa doświadczeń uczniów dzięki tętniącej życiem społeczności.

To nie przypadek, że MCPHS ma swoją siedzibę w Bostonie, Worcester i Manchesterze. Lokalizacje te zapewniają naszym studentom dostęp do najbardziej prestiżowych instytucji opieki zdrowotnej w Nowej Anglii. Poza tym nasze kampusy tętnią życiem studentów. Dzięki możliwościom zajęć pozalekcyjnych i współpracy, nasi studenci mogą w pełni wykorzystać swoje doświadczenie uniwersyteckie.

 • Ponad 100 klubów, organizacji i sportów stacjonarnych dostępnych dla naszych studentów.
 • Ponad 35 000 studentów szkół wyższych mieszkających w tętniącym życiem mieście Worcester w stanie Massachusetts.
 • Ponad 30 profesjonalnych organizacji i klubów dostępnych na naszym kampusie w Manchesterze, NH.

  Funkcje kampusu

  Zaprzyjaźnić się. Nawiąż połączenia. Robić różnicę.

  W MCPHS możesz nawiązać natychmiastowe kontakty z innymi studentami i pracownikami, którzy tak samo jak Ty pasjonują się opieką zdrowotną. Na tym polega piękno zanurzenia się w społeczności całkowicie oddanej naukom o zdrowiu. Zaangażuj się w niezliczone kluby i organizacje, sporty stacjonarne, wydarzenia kulturalne na kampusie i wiele rzeczy oferowanych poza naszymi drzwiami. I jak najlepiej wykorzystaj swoje doświadczenie w MCPHS.

  Boston, Massachusetts

  Poczuj energię w centrum opieki zdrowotnej.

  Chociaż jesteśmy najstarszą instytucją szkolnictwa wyższego w Bostonie, nasz kampus jest samą definicją nowoczesnych innowacji. Położony w światowej sławy dzielnicy medycznej i akademickiej Longwood, wszystko, co Boston ma do zaoferowania, jest na wyciągnięcie ręki. To dynamiczne otoczenie zapewnia studentom możliwości zdobycia doświadczenia akademickiego i klinicznego w najbardziej prestiżowych instytucjach medycznych i badawczych na świecie.

  Worcester, Massachusetts

  Mieszkaj i ucz się w miejskim centrum możliwości. Położone 40 mil na zachód od Bostonu, w centrum Massachusetts, Worcester jest ośrodkiem opieki zdrowotnej i edukacji. Drugie co do wielkości miasto Nowej Anglii jest domem dla ponad 30 000 studentów, piętnastu instytucji szkolnictwa wyższego, kilkudziesięciu klinik i kilku dużych szpitali. W naszym tętniącym życiem kampusie w centrum miasta dołączysz do zróżnicowanej grupy oddanych profesjonalistów pracujących nad udoskonaleniem swojej obecnej kariery lub rozpoczęciem nowej.

  Manchesterze, New Hampshire

  Rozwijaj się w zgranej społeczności. Nasz kampus w Manchesterze, położony około 50 mil od Bostonu, jest dogodnie zlokalizowany w samym centrum miasta. Oferuje doskonałe połączenie nowoczesnych udogodnień i energicznej populacji studentów, a także łatwość zarządzania mniejszym miastem w Nowej Anglii. Ciesz się swobodną atmosferą, sklepami, restauracjami, zabytkową architekturą i klasycznym urokiem Nowej Anglii.

   Stypendia i Finansowanie

   Stypendium MCPHS Advantage

   Pomyślnie ukończ dowolny stopień MCPHS w pełnym wymiarze godzin, a będziesz uprawniony do stypendium w wysokości 50% czesnego na jeden z sześciu internetowych stopni magisterskich w niepełnym wymiarze godzin - w tym tytuł MBA w zakresie zarządzania opieką zdrowotną!

   Ponieważ poważnie podchodzimy do potrzeb edukacyjnych, zawodowych i finansowych naszych uczniów, dokonujemy znacznych inwestycji w ich dalszy rozwój akademicki. Każdemu studentowi MCPHS, który pomyślnie ukończy dowolny stopień MCPHS w pełnym wymiarze godzin, zapewnimy stypendium na jeden z następujących sześciu internetowych programów magisterskich w niepełnym wymiarze godzin:

   • MBA w zarządzaniu opieką zdrowotną
   • Master of Public Health
   • Magister zagadnień regulacyjnych i polityki zdrowotnej
   • Magister nauk o zdrowiu
   • Master of Science in Clinical Research
   • Magister zarządzania klinicznego

   Stypendium MCPHS Advantage nie tylko zmniejsza obciążenie finansowe związane z uzyskaniem drugiego lub wyższego stopnia naukowego, ale także umożliwia szybką ścieżkę do sukcesu w szerokiej gamie dziedzin opieki zdrowotnej. Nasze interdyscyplinarne, zespołowe podejście ma na celu poszerzenie Twoich możliwości edukacyjnych i zawodowych.

   Rankingi

   Uniwersytet nr 1 w USA pod względem możliwości zarabiania

   Rankingi uczelni Wall Street Journal/Times Higher Education College za rok 2018 plasują absolwentów MCPHS na szczycie.

   Rating finansowy AA Standard and Poor's (S&P).

   MCPHS otrzymało od agencji Standard and Poor's (S&P) najwyższą ocenę pod względem siły finansowej i stabilności.

   #4 Najbardziej transformacyjna uczelnia w USA

   Na liście najbardziej transformacyjnych uczelni w roku 2020 magazynu Money, MCPHS zajmuje czwarte miejsce w kraju.

   English Language Requirements

   Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

   Lokalizacje

   • Boston

    179 Longwood Ave Boston, 02115, Boston

    • Worcester

     19 Foster St., 01608, Worcester

     • Manchester

      1260 Elm St., 03101, Manchester

      pytania