Keystone logo
Mantissa College

Mantissa College

Mantissa College

Wstęp

Opierając się na wartościach bycia postępowym, zmotywowanym i innowacyjnym, Mantissa College wytrwale przyczyniał się do wychowania studentów, nie tylko w celu uzyskania dobrych kwalifikacji akademickich, ale także posiadania wysokiego poziomu kompetencji w zakresie umiejętności menedżerskich. Instytut zapewni studentom solidną platformę do osiągnięcia ich celu i odniesienia sukcesu w przyszłości, został założony w 1999 roku jako uczelnia informatyczna i nigdy nie unikał wyzwań związanych z edukacją kolejnego pokolenia, krajowych liderów i pracowników wiedzy . W całości należąca do PMI Education Sdn. Bhd (nr rejestracyjny 629638V), Mantissa College uzyskał uznanie i kamienie milowe dzięki nieustannym wysiłkom w poszukiwaniu ulepszeń, otrzymując w ten sposób:

Historia Mantysy

Od samego początku Mantissa angażuje się w dalsze odkrywanie i celebrację wiedzy. Zaangażowaniu uczelni w studia licencjackie towarzyszy postęp w badaniach i odkrywaniu wiedzy, szczególnie na rynku biznesowym. Dążąc do otwarcia drzwi dla studentów na całym świecie i zrozumienia konieczności pomocy finansowej, różne programy stypendialne Mantysy zapewniają, że studenci ze wszystkich środowisk ekonomicznych mogą sobie pozwolić na wysokiej jakości edukację.

Zalety studiowania w Malezji

 • Wysoka jakość kształcenia na poziomie międzynarodowym, regulowana przez Ministerstwo Edukacji;
 • Programy twinningowe oferują zagranicznym studentom najlepsze drogi do najwyższych kwalifikacji z Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Kanady lub Nowej Zelandii na studia wyższe;
 • Stosunkowo przystępne opłaty o niższych kosztach życia; Język angielski jest powszechnie używany jako medium instrukcji przygotowujących absolwentów do wejścia na rynek globalny;
 • Instytucje oferują przyjazne środowisko i światowej klasy udogodnienia;
 • Proste procedury imigracyjne dla studentów zagranicznych;
 • Malezja to naród, który składa się z ludzi o różnym pochodzeniu etnicznym żyjących w harmonii, oferuje zagranicznym studentom wyjątkowe doświadczenie edukacyjne i kulturowe;
 • Różnorodność w jedzeniu, festiwalach, zwyczajach, rasach i językach; Długa historia stabilności gospodarczej i politycznej.

O Malezji

Malezja jest ekscytującym tyglem ras i religii, w którym Malajowie, Hindusi, Chińczycy i wiele innych grup etnicznych żyją razem, tworząc zróżnicowane kulturowo i naturalnie piękne centrum. Wielokulturowość uczyniła z Malezji nie tylko gastronomiczny raj, ale także uczyniła Malezję domem dla setek kolorowych festiwali, tworzących tradycję świętowania i spotkań towarzyskich. Malezyjczycy są bardzo wyluzowani, ciepli i przyjaźni. Geograficznie Malezja jest tak zróżnicowana, jak jej kultura. Kraj składa się z dwóch części, 11 stanów na półwyspie Malezji i 2 stanów w północnej części Borneo. Malezja, oferująca możliwości spędzania wolnego czasu, od pofałdowanych gór, przez piaszczyste plaże po ekscytujące dzielnice handlowe, jest pełna niespodzianek, eklektycznych kultur i cudów natury.

Rankingi

Nasze nagrody

Special Award Winning College przyznany przez malezyjskie Ministerstwo Edukacji (2003) 10. Asia Pacific International Honesty Enterprise, Keris Award (2011) Status ISO 9001:2008 (2011) Status MSC Instytucja (2012) Posiadanie 2 centrów edukacyjnych (głównego i południowego) strategicznie zlokalizowanych w TTDI, wyposażonym w najnowocześniejsze udogodnienia, Mantissa ma na celu zapewnienie bardzo potrzebnego sprzyjającego środowiska do nauki i rozwoju, aby uzupełnić nasze wysokiej jakości programy akademickie w zakresie biznesu, technologii informacyjnej, księgowości i kreatywnego projektowania. Nasze kampusy oferują również obszerną listę funkcji w zakresie zaspokajania potrzeb edukacyjnych i komfortu naszych studentów podczas ich lat spędzonych z nami.

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Kuala Lumpur

  Langsdorf Hall, 7th Floor Cal State Fullerton P.O. Box 6848

  • Kuala Lumpur

   Mantissa College, Level 1, Bangunan AHP, Jalan Tun Mohd Fuad 3, Taman Tun Dr Ismail, Kuala Lumpur

   pytania