Keystone logo
Manderson Graduate School of Business The University of Alabama Kierownik rachunkowości podatkowej
Manderson Graduate School of Business The University of Alabama

Kierownik rachunkowości podatkowej

Request duration

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Magister rachunkowości podatkowej

Niezależnie od tego, czy działają federalnie, dla dużej korporacji czy jako osobistego księgowego, księgowość podatkowa jest jednym z najszybciej zmieniających się dziedzin działalności. Program magistra rachunkowości podatkowej przyjmuje wielowymiarowe podejście do kształcenia nowoczesnego specjalistę ds. Podatków . Program rozwija system opodatkowania i powiązania, które istnieją pomiędzy nią a teorią rachunkowości, znajomość prawa, które odnosi się do opodatkowania oraz narzędzi niezbędnych do prowadzenia badań i komunikacji w opodatkowaniu. Absolwenci są przygotowani do badania podatkowych, prawnych i księgowych baz danych związanych z problemami podatkowymi i podejmowania decyzji podatkowych. Wykorzystując wszechstronną wiedzę z zakresu rachunkowości i opodatkowania, absolwenci Manderson zawsze wychodzą naprzód.

Wymagane kursy

Studenci muszą wypełnić minimum 31 godzin zatwierdzonych zajęć poza studia licencjackie. Przynajmniej 18 godzin to zajęcia w głównych dziedzinach. W kursach otwartych tylko dla absolwentów musi być co najmniej 24 godziny, a 15 z nich musi odbywać się na kursach rachunkowości i podatków na uniwersytecie w Alabamie . Studenci muszą również ukończyć rządową i non-profit rachunkowość , przed przystąpieniem do programu lub w ramach stopnia MTA.


Wymagania wstępne

Czekamy na wnioski od wszystkich kierunków studiów i wszystkich poziomów doświadczenia zawodowego. Staramy się przyznać do zróżnicowanej grupy studentów o unikatowych środowiskach, doświadczeniach i celach. Jako takie nie ma określonych warunków wstępnych dla programów Manderson. Nasze warunki wstępne są niewielu, ale nasze oczekiwania są dużo, w tym poświęcenie doskonałości, ścisłe dążenie do celów, innowacyjny umysł i zdecydowanie być w czołówce tego, co aktualne i istotne dla nowoczesnego przedsiębiorstwa.


Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie jest ważne dla dynamizmu środowiska uczenia Mandersona. Zwykle ponad 60% każdej z klas wejściowych ma znaczne doświadczenie w pracy. Program ma także grupę niszową o wysokości około 40%, która osiąga uczniów z niewielkim doświadczeniem w pracy. Niezależnie od wcześniejszego doświadczenia w pracy, Manderson daje Ci doświadczenie na przyszłość.


Podanie

Aplikacja online.


Oświadczenie o intencji / intencją

Masz możliwość elektronicznego przesłania swojego eseju po ukończeniu twojej aplikacji online. Jest to najskuteczniejszy sposób przesłania eseju. Oświadczenia o przeznaczeniu zwrócone cyfrowo muszą zostać złożone w ośrodku dla absolwentów.


Oficjalne wyniki GMAT lub GRE

Programy Manderson akceptują Graduate Management Admission Test (GMAT) oraz Graduate Record Examination (GRE). Wnioskodawcy powinni podjąć każdy egzamin i zażądać, aby wyniki zostały przesłane drogą elektroniczną na Uniwersytecie w Alabamie, co może nastąpić bezpośrednio po zakończeniu egzaminu. Akceptujemy tylko oficjalne raporty wyników z ETS lub Pearson VUE, które mają mniej niż pięć lat. Oficjalne oceny muszą zostać otrzymane, zanim będziemy mogli ocenić Twoją aplikację.


Oficjalne oficjalne transkrypty

Biuro Graduate School wymaga dwóch oficjalnych transkrypcji z każdej uczelni, którą uczestniczyłeś. Nawet jeśli jesteś / jesteś licencjatem UA, musisz przedłożyć dwa oficjalne transkrypty przed sprawdzeniem pliku. Rejestrator powinien podpisać się za pieczęcią na tylnej stronie każdej koperty.


Opłaty

Opłata w wysokości 250,00 dolarów zostanie nałożona na każdy podyplomowy kurs. Opłatę za technologię szkoły biznesowej ocenia się w wysokości 11 USD za godzinę kredytową. Inne opłaty (parking, usługi medyczne dla studentów, zakwaterowanie, itp.) Nie są uwzględnione w tym oszacowaniu.

Studenci zapisani do grupy koncentracji Enterprise Consulting muszą zarejestrować się na zajęcia oferowane w okresie przejściowym (trzytygodniowy okres między semestrem zimowym a letnim stażem).


Rejestracja studentów stacjonarnych w pełnym wymiarze wynosi 9-15 godzin w każdym semestrze. Opłatę za przeciążenie ocenia się za każdą godzinę kredytową przekraczającą pełny etatowy rozkład zajęć.Stypendia

Wszyscy kandydaci wstępu są automatycznie brani pod uwagę za wszystkie dostępne nagrody, a decyzje o przyznaniu dotacji oparte są na zasadzie każdego wniosku. Nie są wymagane dodatkowe formularze lub aplikacje. Najłatwiej otrzymywać pomoc finansową za pośrednictwem programu Manderson studenci, których wnioski są przyjmowane w terminie wczesnego zgrania na studiach 5 stycznia lub nie później niż do 15 lutego. Manderson konsekwentnie przyznaje co najmniej 50 procent naszych uczniów pewnemu stypendium, asystent lub stypendium.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • MCom w podatkach międzynarodowych
  • Cape Town, Republika Południowej Afryki
 • Magister doradztwa podatkowego i finansowego w ramach krajowych i międzynarodowych
  • Madrid, Hiszpania
  • Alcorcón, Hiszpania
  • + 3 jeszcze
 • International and European Taxation Program for Economists (part-time)
  • Budapest, Węgry