Keystone logo
Malmö University Magister międzynarodowej migracji i stosunków etnicznych
Malmö University

Magister międzynarodowej migracji i stosunków etnicznych

Malmö, Szwecja

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

02 Sep 2024

SEK 100 000 / per year *

W kampusie

* za 1 rok programu / 195000 SEK za 2 lata programu

Wstęp

Program studiów magisterskich w zakresie międzynarodowej migracji i stosunków etnicznych (IMER) koncentruje się na bieżących wydarzeniach międzynarodowych i perspektywach badawczych w zakresie migracji i stosunków etnicznych; wpływie globalizacji i mobilności ludzi na społeczeństwa, grupy i jednostki; społecznej i politycznej adaptacji i integracji mniejszości etnicznych w różnych społeczeństwach; kwestiach integracji i wykluczenia imigrantów; relacjach większość-mniejszość; filozoficznych i etycznych perspektywach życia w zróżnicowanych i złożonych społeczeństwach.

Program International Migration and Ethnic Relations oferuje zarówno 60, jak i 120 punktów. Kandydaci mogą wybrać program roczny lub dwuletni.

Co sprawia, że Międzynarodowa Migracja i Stosunki Etniczne są wyjątkowe?

Ten program magisterski uczy, jak przeprowadzać dogłębne analizy, oceniać polityki oraz krytykować i krytykować polityki związane z migracją. Powinieneś oczekiwać szkolenia opartego na badaniach i interdyscyplinarnej perspektywy, która łączy nauki społeczne z humanistycznymi.

Jako student programu magisterskiego IMER stajesz się częścią multidyscyplinarnego środowiska edukacyjnego, które jest ściśle powiązane z trwającymi badaniami na Uniwersytecie w Malmö oraz światem migracji i studiów etnicznych. Będziesz aktywnym producentem i krytycznym recenzentem nowej wiedzy. Podczas studiów będziesz zachęcany do bycia niezależnym i kreatywnym oraz do rozwijania swoich obszarów wiedzy i zainteresowań. Program oferuje kompleksowy przegląd dziedziny badań IMER i obszarów specjalizacji, które sam wybierasz.

Oczekuje się, że wniesiesz wkład we wspólne środowisko uczenia się. Czytanie i omawianie materiałów szkoleniowych z innymi studentami jest istotną częścią programu. Dlatego ważne jest, aby wziąć osobistą odpowiedzialność za swoją naukę. Powinieneś mieć zdolność do samodzielnej pracy i rozumowania metodologicznego oraz silną motywację do dalszego rozwijania tych umiejętności. Oczekuje się dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie akademickim.

Metody studiów obejmują wykłady i dyskusje, projekty grupowe, wizyty studyjne, pracę dyplomową i samodzielne studiowanie literatury.

Rekrutacja

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania