Keystone logo
Malmö University

Malmö University

Malmö University

Wstęp

Malmö University stara się być częścią społeczeństwa na każdym poziomie. Niezależnie od tego, czy jest to regionalny, krajowy czy globalny, jego celem jest uczynienie świata lepszym i sprawiedliwszym miejscem.

Mamy misję, aby być aktywnym centrum badań, edukacji i innowacji. Nasze badania są często wielodyscyplinarne i prowadzone we współpracy z partnerami spoza uczelni.

Dlaczego warto wybrać Malmö University ?

Malmö University jest ...

Współpraca

Oferuje wysokiej jakości edukację, w której nauczyciele i uczniowie ściśle ze sobą współpracują, a studenci są postrzegani jako ważni uczestnicy procesu uczenia się.

Przedsiębiorcze

Promuje przedsiębiorcze i innowacyjne środowisko uczenia się, które wpływa i jest pod wpływem edukacji i badań na Malmö University w Malmö University .

Multidyscyplinarny

Ma multidyscyplinarne programy, dzięki którym uczniowie uczą się na różnych kierunkach, co ma kluczowe znaczenie na coraz bardziej złożonym rynku pracy.

Różnorodny

Prawdziwie międzynarodowe klasy, w których około jedna trzecia studentów ma międzynarodowe doświadczenie - nieocenione dla studentów, którzy szukają globalnej kariery.

Duży, ale niezbyt duży!

Dziewiąta pod względem wielkości instytucja edukacyjna w Szwecji z 24 000 studentów.

Światowy

Studenci mają możliwość studiowania za granicą. Posiadamy umowy z około 250 uniwersytetami na całym świecie.

Wygodna

Międzynarodowe lotnisko w Kopenhadze Kastrup (Dania) oddalone jest o zaledwie 20 minut pociągiem, a Kopenhaga - o 30 minut. Łącza sieciowe stąd mogą zabrać Cię pociągiem w całej Europie i samolotem, w dowolnym miejscu na świecie!

Lokalizacje

  • Malmö

    Nordenskiöldsgatan 1, 211 19, Malmö

pytania