Keystone logo
Malaysia University of Science and Technology

Malaysia University of Science and Technology

Malaysia University of Science and Technology

Wstęp

WITAMY W MUSI

Dowiedz się, dlaczego MUST jest jednym z wiodących uniwersytetów w Malezji. Od naszych nagradzanych pracowników po naszą unikalną pedagogikę nauczania, MUST jest naprawdę wyposażony, aby być uniwersytetem wybranym dla studentów, którzy chcą zrobić lepszą przyszłość.

USTANOWIENIE Malaysia University of Science and Technology

W 1995 r. Ówczesny premier, Tun Dr. Mahathir Mohammad i delegacja z Malezji złożyli roboczą wizytę w Massachusetts Institute of Technology (MIT) i poparli utworzenie uniwersytetu wzorowanego na MIT. W styczniu 1997 r. Podpisano umowę w celu utworzenia Malaysia University of Science and Technology (MUST).

W swojej młodości MUST był w pełni wspierany i wspierany przez MIT, światowej sławy uniwersytet znany z edukacji i badań w zakresie zaawansowanej nauki i technologii.

84252_pexels-photo-1153213.jpeg

EMULACJA METOD NAUCZANIA I NAUKICH NA ŚWIATOWYCH KLASACH.

Malaysia University of Science and Technology naśladuje światowej klasy metodę nauczania i uczenia się, która zachęca kreatywność, analityczne myślenie, rozwiązywanie problemów, innowacje i budowanie zespołu. Są to cechy, o których udowodniono, że odnoszą sukcesy w tworzeniu przywództwa w zakresie przedsiębiorczości w zakresie technologii i biznesu.

MUSI również rozwijać kulturę opartą na badaniach we wszystkich dziedzinach wiedzy, aby zapewnić głębokie zrozumienie i pewność w stawianiu czoła praktycznym problemom. Światowej klasy model był impulsem kultury MUST, która jest żywa, innowacyjna i celowa dla naszego lokalnego środowiska.

85316_IMG_7246.JPG

Lokalizacje

  • Petaling Jaya

    Block B, Encorp Strand Garden Office, NO. 12, Jalan PJU 5/1, Kota Damansara, 47810, Petaling Jaya

Programy

Instytucja oferuje również:

pytania