Keystone logo
Madonna University

Madonna University

Madonna University

Wstęp

W 1937 r. Matka Maria DeSales Tocka i jej radę w Centralnym Konwencie Felicjanek w Inflantach założyły Madonna University (wówczas znany jako Junior College Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny), do którego uczęszczało 18 sióstr na pierwszy rok.

Madonna University ustanowił programy na poziomie magisterskim w 1982 roku i stał się uniwersytetem w 1991 roku. Lider w edukacji pielęgniarskiej na poziomie stanowym, regionalnym i krajowym, Madonna's College of Nursing and Health uruchomił pierwszy program doktorancki na uniwersytecie – Doctor of Nursing Practice – w 2009 roku. Dzięki temu wzrostowi i rozwojowi uczelnia stała się jednym z największych uniwersytetów franciszkańskich w kraju, z połączonym gronem studentów studiów licencjackich i magisterskich liczącym około 3000 studentów.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Livonia

  36600 Schoolcraft Rd, , Livonia

 • Gaylord

  80 Livingston Blvd, , Gaylord

  • Charter Township of Clinton

   44575 Garfield Rd, , Charter Township of Clinton

   pytania