Keystone logo
MacEwan University

MacEwan University

MacEwan University

Wstęp

Założony w 1971, MacEwan University zapewnia instrukcje skoncentrowane na studentach w ciepłej i wspierającej atmosferze. Stawiamy na nauczanie, aby nasi uczniowie mogli skupić się na nauce.

Oferując ponad 65 programów, uniwersytet zapewnia transformacyjną edukację we wspólnym i wspierającym środowisku uczenia się. Kreatywność rozwija się tutaj dzięki badaniom i innowacjom, które angażują studentów, wykładowców i społeczność.

Satysfakcja studentów

MacEwan University celowo koncentruje się na nauczaniu, w wyniku czego uzyskał bardzo dobre wyniki w raporcie kanadyjskiego uniwersytetu Globe and Mail. W Raporcie 2014 nasi uczniowie wystawili nam najwyższe oceny - przyznając nam oceny „A +” za styl nauczania naszych instruktorów i wielkość naszych klas, a także oceny „A” za jakość naszego nauczania i interakcji między uczniami a wykładowcami.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Edmonton

    104 Avenue Northwest,10700, T5J 4S2, Edmonton

    pytania