Keystone logo
Lund University

Lund University

Lund University

Wstęp

Lund University - najlepszy Lund University Szwecji

Lund University został założony w 1666 roku i ma 40 000 studentów i 8 000 pracowników. Oferuje ponad 130 programów magisterskich i 10 programów licencjackich prowadzonych w języku angielskim .

Lund jest najatrakcyjniejszym kierunkiem studiów w Szwecji. Uniwersytet oferuje jedną z najszerszych ofert programów i kursów w Skandynawii, opartych na interdyscyplinarnych i nowatorskich badaniach. Stopień z Lund University jest cechą jakości zarówno w Szwecji, jak i za granicą.

Obszary podlegające

Nasze dziewięć wydziałów i wiele wyspecjalizowanych ośrodków badawczych oferuje kształcenie w następujących obszarach tematycznych:

 • Projekt architektury
 • Badania terenowe
 • Biznes, ekonomia i zarządzanie
 • Technologia inżynieryjna
 • Środowisko i zrównoważony rozwój
 • Sztuki piękne i widowiskowe
 • Nauki humanistyczne i języki
 • Prawo
 • Medycyna i zdrowie
 • Nauka
 • Zarządzanie usługami
 • Nauki społeczne

Badania

Lund jest domem dla ponad 30 wiodących na świecie środowisk badawczych i jest siedzibą dwóch największych europejskich ośrodków badań materiałowych: MAX IV (zainaugurowany w 2016 r.) I ESS (otwarty w 2023 r.). Lund University jest również członkiem prestiżowej sieci uniwersyteckiej prowadzącej intensywne badania naukowe Universitas 21 (U21) , Ligi Europejskich Uniwersytetów Badawczych (LERU) oraz Europejskiego Sojuszu Uniwersytetów na rzecz Globalnego Zdrowia (EUGLOH).

Styl nauczania

Krytyczne myślenie i wolność ducha są kamieniem węgielnym życia akademickiego na Lund University w Lund University . Skupienie się na pracy grupowej w bardziej nieformalnych środowiskach klasy otwartej ułatwia naukę, tworzy dialog i pomaga w generowaniu nowych pomysłów.

Lund to międzynarodowe miejsce spotkań zarówno studentów, jak i naukowców. Stwarza to środowisko globalnej klasy, w którym studenci zyskują nowe perspektywy kulturowe i mogą rozwijać swoje międzynarodowe sieci, które są wysoko cenione przez pracodawców na całym świecie.

Studenci w Lund mają doskonałe możliwości do kontaktów biznesowych . Miasto Lund ma wyjątkowe, światowej klasy środowisko dla technologii, wiedzy, innowacji i przedsiębiorczości, a także posiada imponującą liczbę międzynarodowych firm.

Życie studenckie

Lund jest najlepszym wyborem dla studentów zagranicznych przybywających do Szwecji i jest uważane za najlepsze miasto studenckie w Szwecji, dzięki unikalnemu połączeniu dużych klubów społecznych (historycznych `` narodów ''), związków studenckich i Towarzystwa Akademickiego, które tworzą żywego i aktywnego studenta życie.

Miasto Lund

Miasto Lund znajduje się w południowej Szwecji, zaledwie 10 minut pociągiem do trzeciego co do wielkości miasta Szwecji, Malmö, i tylko 35 minut pociągiem na lotnisko w Kopenhadze w Danii.

Jako jedno z najstarszych miast w Szwecji, którego historia sięga 990 roku, Lund jest miastem kontrastów, w którym ponad 1000 lat historii łączy się z nowoczesną wiedzą i ideami. W Lund znajdziesz urok małego, malowniczego, brukowanego miasta, które sąsiaduje z atrakcjami dużego miasta, takimi jak usługi, sklepy, restauracje i wydarzenia kulturalne. Lund jest także siedzibą dużych międzynarodowych firm, takich jak Sony Mobile, Tetra Pak, Ericsson, Alfa Laval i Gambro.

Angielski jest powszechnie używany w Szwecji i Lund (90% Szwedów mówi płynnie), co oznacza, że ​​możesz doświadczyć wyjątkowej kultury europejskiej bez bariery językowej.

Dowiedz się więcej o Lund University

Więcej informacji można znaleźć na stronie href="www.lunduniversity.lu.se

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę Możesz także zadawać pytania za pośrednictwem naszego formularza internetowego pod adresem lunduniversity.lu.se/ Degree-studies lub znajdź nas na Instagramie, LinkedIn, Twitterze i YouTube. Możesz także słuchać międzynarodowego podcastu Lund University !

Rankingi

Lund University konsekwentnie plasuje się wśród 100 najlepszych uniwersytetów na świecie (95. miejsce na świecie i najwyżej oceniana uczelnia w Szwecji, QS World University Rankings 2023).

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Lund

  Paradisgatan 2 , SE-223 50, Lund

 • Malmö

  Campus Malmö, , Malmö

  • Helsingborg

   Campus Helsingborg Universitetsplatsen 2, SE-251 08, Helsingborg

   pytania