Keystone logo
Università LUM - School of Management

Università LUM - School of Management

Università LUM - School of Management

Wstęp

Urodzona w 2004 roku Wyższa Szkoła Zarządzania Uniwersytetu oferuje 44 studia magisterskie, 12 magisterskich i ponad 40 kursów zawodowych.

Promuje wiele inicjatyw, takich jak seminaria, konferencje, sympozja i szkoły letnie, zajmuje się także kwestiami społecznymi, prawnymi i biznesowymi poprzez kursy i programy magisterskie prowadzone odpowiednio przez School of Law i School of International Studies.

W tym procesie rozwoju Szkoła stopniowo utrwala liczne i ważne relacje z firmami, instytucjami publicznymi, organizacjami opieki zdrowotnej i przedsiębiorstwami społecznymi, w których pełni rolę uprzywilejowanego rozmówcy. Z tej perspektywy ma on na celu przyczynienie się do wzorca instytucjonalnego i kulturowego poprzez zapewnienie wiedzy fachowej i zasobów, a także głębokie zaangażowanie w poprawę i rozwój Włoch i regionu Morza Śródziemnego. Innymi słowy, LUM School of Management wraz ze składającymi się częściami przedstawia nowoczesną organizację, która jest w stanie przetłumaczyć zasady jej założyciela: wzmocnienie wzorców wymiany między Wydziałem a studentami: między akademią a systemem produkcyjnym przy jednoczesnym tworzeniu cennych synergii. Ważne jest podkreślenie wysokiej jakości praktyk zapewnianych przez szkołę, które zapewniły szereg korzyści i pozytywny wpływ nie tylko na studentów, zarówno pod względem ich wyników w nauce, jak i umiejętności związanych z zatrudnieniem, ale także na lokalne, prywatne i publiczne firmy i firmy z którymi podpisano umowy i protokół ustaleń. Szkoła Studiów Międzynarodowych została utworzona w celu stworzenia specjalizacyjnego kształcenia podyplomowego dla międzynarodowych menedżerów w zakresie istotnych zagadnień ekonomicznych i społecznych.

Jednak przyszłą historię Szkoły należy jeszcze napisać: strony, które będą opowiadać o dumie i pasji tych, którzy uczestniczą w tej trudnej przygodzie, aby budować postęp kraju dzięki sile wartości, pomysłów i aspiracji.

Lokalizacje

  • Bari

    Direzione amministrativa S.S. 100 Km 18 70010 Casamassima (BA), 70010, Bari

  • Milan

    viale Murillo, 17, 20149, Milan

pytania