Keystone logo
© Luiss Business School
Luiss Business School Amsterdam

Luiss Business School Amsterdam

Luiss Business School Amsterdam

Wstęp

Liderzy dla lepszego świata

Bycie liderem w dzisiejszym świecie wymaga czegoś więcej niż tylko talentu i najnowocześniejszych umiejętności. Oznacza to umiejętność przewidywania i kształtowania przyszłości przy jednoczesnym tworzeniu sprzyjających warunków, które napędzają zmiany. Jako uznana na całym świecie instytucja akredytowana przez EQUIS i AMBA, Luiss Business School zapewnia wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci sprostać obecnym i przyszłym wyzwaniom gospodarczym i społecznym.

Nasz model edukacyjny koncentruje się na Tobie, uczniu, rozwijaniu umiejętności strategicznych, analitycznych i kreatywnych, które wspierają Twój rozwój osobisty i zawodowy na wszystkich poziomach. Nie tylko uczymy koncepcji biznesowych, ale raczej generujemy procesy transformacji, które kultywują postawę zmiany. Naszym celem jest pomóc Ci stać się liderem, który może napędzać zrównoważony rozwój społeczności biznesowej.

Nasze podejście charakteryzuje się naciskiem na przedsiębiorczość, który łączy rozwiązywanie problemów, kreatywność i krytyczne myślenie. Doceniamy również znaczenie zrównoważonego rozwoju, wpływu społecznego i różnorodności oraz rozumiemy możliwości, jakie oferuje transformacja cyfrowa. W Luiss Business School dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci umiejętności i wiedzę potrzebne do odniesienia sukcesu w szybko zmieniającym się świecie.

Z Rzymu do Amsterdamu

Luiss School of Management (przemianowana na Luiss Business School w 2006 r.) została założona w 1986 r. jako oddział Uniwersytetu Luiss Guido Carli w Rzymie we Włoszech. Ciągły rozwój i inwestowanie w doskonałość przyniosły Szkole ekskluzywne akredytacje EQUIS i AMBA oraz umożliwiły jej uzyskanie akredytacji AACSB i upragnionego potrójnego statusu akredytacji w szkolnictwie wyższym.

Luiss Business School Amsterdam Hub otworzył swoje podwoje w 2020 roku jako pierwsze międzynarodowe centrum włoskiej prywatnej instytucji szkolnictwa wyższego o długiej tradycji. Otwarcie oferty szkolnictwa wyższego z międzynarodowymi kampusami jest ważnym kamieniem milowym dla Luiss Business School, ponieważ tworzy koło ratunkowe do iz Rzymu dla studentów zainteresowanych międzynarodowymi możliwościami edukacji i pracy.

Rosnące portfolio Luiss Business School Amsterdam Hub oferuje programy wielowęzłowe, które dzielą warunki między Holandię i Włochy, jednocześnie uzyskując dostęp do najcenniejszych lokalnych zasobów wydziałowych i sieci biznesowych, które są odpowiednie dla każdego obszaru studiów i każdego terytorium. Studiuj zrównoważony rozwój w Amsterdamie, studiuj modę w Mediolanie i globalną opiekę zdrowotną w Rzymie.

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Lokalizacje

  • Amsterdam

    Nieuwe Herengracht, 103, 1011 RZ, Amsterdam

    pytania